Zamknij
Promuj to ogłoszenie

operator maszyn

Data dodania: 2024-09-23 08:56:16 ID: 22834

17 Pokaż numer [email protected]

Mondi Bags Mielec jest międzynarodową Spółką z branży papierniczej o silnej i stabilnej pozycji na rynku polskim.

Do naszego zakładu w Mielcu poszukujemy operatorów/operatorki maszyn produkcyjnych.

Twoje zadania:

- obsługa maszyn do produkcji worków papierowych,

- kontrola stanu technicznego maszyn,

- praca w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym.

Nasza oferta:

- praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie - wysoka premia uznaniowa oraz dodatek zmianowy,

- pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny - wejściówki do fitness klubów, bilety do kina, dofinansowania do wypoczynku dzieci, paczki świąteczne, zapomogi,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia.

Twój profil:

- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

- znajomość mechaniki

- wykształcenie min. zawodowe,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Czekamy na Pani/ Pana dokumenty.

Wyślij swoje CV a my zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkanie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.,
ul. Wojska Polskiego 12, 39-300 Mielec

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).„