Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji / Monter / 1-zmiana / STERTECH Mielec

Data dodania: 2024-09-20 19:56:44 ID: 22822

888 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Pracownik produkcji / Monter / 1-zmiana / Mielec

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku - PRACOWNIK PRODUKCJI / Monter.
Zadania:
- Realizacja zleceń produkcyjnych;
- Montaż mechaniczny urządzeń, komponentów, instalacje itp.
Co jest dla nas ważne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne (wykształcenie elektryczne mile widziane);
- Zdolności manualne;
- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi;
- Sumienność i zaangażowanie, dokładność, precyzja, cierpliwość, współpraca;
- Chęć rozwoju;
- Pozytywna energia!
Oferujemy:
- Wdrożenie na start
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności;
- Pracę w kreatywnym zespole;
- Możliwości rozwoju zawodowego;
- Niezbędne szkolenia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć następującą informację:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz.883)"
Kontakt:
Stertech Automatyka Przemysłowa Czachor, Sokół sp. j.
[email protected]