Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Brygadzista Ekipy Myjącej

Data dodania: 2024-09-19 10:49:48 ID: 22801

146 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Firma Dobrowolscy Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku:
BRYGADZISTA EKIPY MYJĄCEJ
Miejsce pracy: Wadowice Górne

Obowiązki:
• Koordynowanie i zarządzanie pracą zespołu pracowników ekipy porządkowej
• Nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu higieniczno-sanitarnego pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych
• Kontrola zużycia środków myjących i zgłaszanie każdych odchyleń od norm do przełożonego
• Właściwy nadzór nad prowadzeniem gospodarki odpadami zgodny z przepisami
• Realizacja planu mycia z uwzględnieniem mycia kwaśnego
• Przestrzeganie zasad w zakresie systemów HACCP, GMP i BRC.
Wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej (również w porze nocnej)
• Zaangażowanie i chęci nabywania nowych umiejętności
• Odpowiedzialność i rzetelność podczas wykonywanych zadań
• Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności interpersonalne
• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
Umowę o pracę
Szeroki pakiet benefitów takich jak:
-darmowe drugie śniadania (produkty firmowe, drożdżówki, dania gotowe, warzywa, owoce, sery, kawa, herbata)
-zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
-grupowe ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
-upominki urodzinowe
-dofinansowania do kolonii dzieci
-pożyczki zakładowe na preferencyjnych warunkach
-program poleceń pracowniczych (1 polecona osoba – 1600zł)
-karta rabatowa do sklepu familijnego ze zniżką 10% na produkty firmowe
-karta Medicover sport
-bony na święta
-konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami
-paczki dla dzieci
-wyprawka dla maluszka
Wsparcie indywidualnego opiekuna podczas procesu wdrożenia
Możliwość pracy od zaraz

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie CV z klauzulą dotyczącą wrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres: [email protected].