POLITYCY!
NIE ZABIJAJCIE
POLSKICH MEDIÓW

Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Recepcjonista niedzielny

Data dodania: 2024-07-02 11:31:16 ID: 21969

[email protected]

Hostel Premium w Mielcu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku recepcjonista w niedziele. Godziny pracy od 9.00 do 17.00/18.00. Praca dla osoby pełnoletniej.
Zakres obowiązków:
- meldowanie i wymeldowywanie gości
- przyjmowanie rezerwacji
- obsługa rezerwacji internetowych i systemu rezerwacyjnego
- współpraca z innymi pracownikami
- rozliczanie pobytów, wystawianie faktur i rachunków dla gości
- dbanie o porządek w recepcji i holu
- dbanie o dobry wizerunek hostelu
Wymagania:
- pełnoletność
- wysoka kultura osobista
- swoboda w komunikowaniu się z ludźmi
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobra samoorganizacja
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Mile widziane doświadczenie.
Praca w niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00/18.00. Umowa zlecenie.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji na podany e-mail.