Zamknij
Promuj to ogłoszenie

KIEROWCA CE (CIĄGNIK SIODŁOWY+NACZEPA)

Data dodania: 2024-06-28 11:17:28 ID: 21940

782 Pokaż numer [email protected]

Jesteśmy firmą z obszaru TSL zajmującą się outsorcingiem. Współpracujemy z wieloma firmami poszukując dla nich osób z branży transportu, logistyki i spedycji. Aktualnie dla jednej z firm realizujemy rekrutację na stanowisko:

Kierowca CE (ciągnik siodłowy + naczepa)

Jesteśmy firmą z obszaru tsl.Firmą zajmującą się outsorcingiem. Współpracujemy z fieloma firmami poszukując dla nich sób z branży transportu, logistyki i spedycji. Aktualnie dla jednej z firm realizujemy rekrutację na stanowisko

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Stawka: 6500 - 8000 netto + premie
Miejsce pracy (baza rozpoczęcia): Szczecinek, Strzelce Opolskie, Mielec, Dobroszyce
Zasięg transportu: Głównie Polska (sporadycznie trasy międzynarodowe np. Dania, Bułgaria)
Praca według systemu/grafiku: Poniedziałek-Piątek -1 zmiana (sporadycznie koniec w sobotę; 2 zmiany) - ok. 12h / dziennie
Ciągnik siodłowy + plandeka firanka lub ruchoma podłoga

Wymagania:
⦁ Prawo jazdy kat. CE
⦁ 1 rok doświadczenia (Trasy międzynarodowe, kraje UE)
⦁ Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
⦁ Karta kierowcy do tachografu
⦁ Podstawowa znajomość angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego

Zakres obowiązków:
⦁ Przewóz płyt drewnopochodnych do klientów
⦁ Przewóz surowca drzewnego do fabryki - trociny, zrębki, recykling
⦁ Prowadzenie książki eksploatacji pojazdu
⦁ Uczestniczenie w naprawach i remontach pojazdów
⦁ Dbanie o czystość samochodu (mycie samochody min. 1 w tygodniu)
⦁ Dbanie o stan techniczny pojazdu (wykonywanie obsługi codziennej)
⦁ Obsługa programu telemetrycznego Transics
⦁ Zabezpieczanie płyt pasami, zabezpieczanie plandeki
⦁ Kontrolowanie załadunku surowca

Oferujemy:
⦁ Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
⦁ Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
⦁ Dofinansowanie do karty Multisport
⦁ Kursy zawodowe poszerzające wiedzę
⦁ Pracę od zaraz

Kontakt:
[email protected]
782 651 338