Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Doradca Techniczny ds. termomodernizacji budynków

Data dodania: 2024-06-20 12:23:48 ID: 21863

532 Pokaż numer [email protected]

Firma Termomodernizacje sp. z o.o. zatrudni doradcę technicznego ds. termomodernizacji budynków na terenie województwa podkarpackiego.
Oczekujemy doświadczenia w branży budowlanej lub OZE. Mile widziana znajomość programów dotacyjnych m.in. Czyste Powietrze, Mój Prąd itd.
CELE PRZYPISANE DO STANOWISKA: Obsługa powierzonych klientów, aktywne i samodzielne pozyskiwanie Klientów, realizacja planów sprzedaży, dystrybucja informacji w powierzonym zakresie, planowanie, raportowanie, nawiązywanie współpracy z lokalnymi partnerami biznesowymi.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Planowanie wizyt handlowych. Realizacja wizyt handlowych w terenie i w lokalizacji Klienta, uzupełniająco działania o charakterze telemarketingowym. Organizacja i koordynacja wycen. Kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki na zewnątrz. Budowanie sieci dystrybucji oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z podwykonawcami i hurtowniami. Kolportaż informacji o ofercie Spółki w oparciu o powierzone materiały. Opieka nad potencjalnymi oraz aktywnymi Klientami w całym okresie realizacji sprzedaży dóbr i usług. Ustalanie warunków cenowych i handlowych w powierzonym zakresie i przyznanych uprawnieniach. Prowadzenie dokumentacji własnej w sposób umożliwiający weryfikację i analizę danych.
Oferujemy stabilne zatrudnienie najchętniej w oparciu o umowę B2B, auto służbowe i wszelkie potrzebne narzędzia a także wsparcie w postaci zaplecza technicznego i biura.