Zamknij
REKLAMA

Marek

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


11

Opublikowane
komentarze

0

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika Marek

2019-06-19 22:05:09

61

Tak się składa że kilka razy akurat musiałem przejeżdżać przez skrzyżowanie pod szpitalem i nie miałem z tym problemów. Zauważyłem że kilkoro kierowców nie wiedziało jak się zachować i jechali 5 km/h z tzw. nogą na hamulcu. Szczerze? Niepoważne to. Przecież przed skrzyżowaniem są znaki i wiadomo jak jechać i kto ma pierwszeństwo. Biedni Ci którzy nie dopatrzyli się wcześniej tych znaków. Weź udział w dyskusji: Seria awarii sygnalizacji drogowych! Uwaga na Żeromskiego!


2019-01-23 14:27:45

117

Kierowcy uszkadzają sobie podwozia? Niech patrzą jak jeżdżą, bo ja przejeżdżam w tamtym miejscu każdego dnia po cztery razy i jakoś nie mam z tym problemów. Po drugie to mechanik też człowiek i z czegoś musi żyć, nie tylko z wymianą opon. Weź udział w dyskusji: Wysepka do poprawy? "Uszkadzają samochody"


2019-01-10 18:13:20

36

Ja tak troszkę z innej beczki. Ten chłopczyk który tak litościwie i miłościwie trzymał ten przyrząd do wyłapywania dźwięków to z partii czy świeżak tego portalu? ;D Bo tak z czułością, niczym pisklę by utulał. Weź udział w dyskusji: Sympatycy Radia Maryja podzielili się opłatkiem, samorządowców nie brakowało


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na hej.mielec.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone