Zamknij
REKLAMA

Renault Fluence, pierwszy właściciel, salon PL, stan idealny, LPG

Data dodania: 2020-12-20 20:20:14

Opis

Marka: Renault
Model: Fluence
Pojemność: 1558
Rok produkcji: 2012
Rodzaj paliwa: benzyna + LPG

Opis:
Samochód w idealnym stanie, zwłaszcza jak na auto 8-letnie. Znam rynek aut używanych w Polsce, samochód taki jak ten jest rzadkością. Jestem pierwszym właścicielem, auto kupione w polskim salonie, ma pełną dokumentację, oryginalny przebieg, części, drugi nowy kluczyk itd. Nie planowałem sprzedaży i jest też super doinwestowane, bez najmniejszej ryski, uszkodzeń itp. Stąd również wyższa od średniej cena, która jest do naprawdę symbolicznej negocjacji.

Co jest niestandardowe:

- instalacja LPG firmy BRC (do tego silnika Renault/Dacia wkładały fabryczną LPG, stąd bez obaw można go używać w gazie) zamontowana jeszcze w Salonie Renault w momencie sprzedaży (wlew niewidoczny, ukryty obok wlewu benzyny pod klapką);

- zamontowane czujniki cofania zintegrowane z komputerem pokładowym, zamontowany interfejs ELM na bluetooth (można monitorować stan samochodu aplikacją);

- zamontowane kilka dodatków: ukryte w kokpicie ładowarki Samsunga obok kierownicy (ładowanie telefonu) i obok lusterka (wideorejestrator) na osobnym bezpieczniku i załączające się wraz z przekręceniem kluczyka, chromowane listwy ozdobne, siatki bagażnika, mata masująca na tylnym fotelu, w niektórych miejscach żarówki wymienione na LEDy, oryginalne chodniczki gumowe i mata bagażnika od Renault, pewnie jeszcze o czymś zapomniałem :)

- w listopadzie 2018 auto wjechało na A4 w "chmurę" części lecące z wypadku na przeciwległym pasie ruchu. Małe odłamki plastikowe, ale prędkość duża, więc porysowały przód auta. Wszystko wymienione albo polakierowane w ASO Renault. Mogę pokazać zdjęcia uszkodzeń i komplet dokumentacji. De facto naprawa wyszła in plus, bo auto zyskało nowe reflektory i przednią szybę.

- w grudniu 2019 zostały wymienione: rozrząd, sprzęgło, silnik krokowy, klocki, tarcze, wszystkie płyny i co tylko było potrzebne. Wydałem kilka tysięcy złotych. Dbałem o auto dla siebie, nie planowałem jego sprzedaży.

- założone nowe opony letnie (Goodrich G-Grip), przejechały mniej niż 2000km.

Zobaczyć samochód można w Podborzu koło Mielca. Zgadzam się na sprawdzanie historii (do 2018 wszystko jest w ASO w Renault, później u zaprzyjaźnionego mechanika ? mogę dać numer telefonu przy zakupie), jazdy testowe itd.

Ogłoszenie aktualne dopóki widoczne.

Wszelkie pytanie proszę zadawać tutaj, odpisuję w miarę na bieżąco.

Uwaga: nie reaguję na pytania do których odpowiedzi już są zawarte w treści ogłoszenia.

Marek

Kontakt ze sprzedającym

692Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA