Promuj to ogłoszenie

Głowna Księgowa

Data dodania: 2020-11-19 13:47:21ID: 9868

[email protected]

EnMS Polska z siedzibą w Chorzelowie k. Mielca, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje

GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ/KSIĘGOWEGO
- PRACA W CHORZELOWIE k.MIELCA
Zakres obowiązków:
-Weryfikacja i ocena dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym.
-Prowadzenie, na podstawie dowodów księgowych, ksiąg rachunkowych.
-Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
-Ewidencjonowanie delegacji służbowych.
-Analiza i bieżąca kontrola zapisów kont księgowych.
-Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
-Dokonywanie wyceny aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego przedsiębiorców.
-Nadzór i aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, itp.).
-Nadzór i przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.
-Terminowe przekazywanie rzetelnych informacji ekonomicznych.
-Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS,NBP, PFR itp.).
-W razie konieczności wykonywanie innych zadań i czynności służbowych na zlecenie zarządu firmy.
Nasze oczekiwania:
-Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości.
-Minimum 3 lata doświadczenia.
-Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.
-Dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel).
-Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w wykonywaniu powierzonych zadań.
-Sumienność, staranność, systematyczność i skrupulatność w realizacji zadań.
-Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu.
Wymagania:
- wysoka motywacja do pracy
- komunikatywność
- samodzielność w działaniu
- dobra organizacja pracy
- umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
- możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji
- przyjazną atmosferę w zespole
- pracę 5 dni w tygodniu, pn-pt w godz.8-16

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email : [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dziennik Ustaw Nr 133 poz.883 z późn. zm.)