Promuj to ogłoszenie

Pracownik Utrzymania Ruchu

Data dodania: 2020-05-22 18:17:01ID: 7861

530Pokaż numer[email protected]

Firma Nova Omega poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik Utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Specjalna Strefa Ekonomiczna - Mielec, Polska

WYMAGANIA:
sumienność,
pracowitość,
chęć do podejmowania nowych wyzwań na swoim stanowisku,
zawodowe wykształcenie, lub doświadczenie na danym stanowisku (co najmniej roczne),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy,
wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
utrzymywanie i konserwacja urządzeń w firmie.

OFERUJEMY:
stałą umowę o pracę na czas nieokreślony,
premie za wykonaną pracę,
dobre zarobki,
możliwość rozwijania umiejętności,

Firma NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp. K. została utworzona w 2018 roku z niegdyś istniejącego przedsiębiorstwa P.H.U.P OMEGA znajdującego się na polskim rynku od 1999 roku. Firma oferuje od 20 lat wysokiej klasy usługi w zakresach budownictwa, budownictwa przemysłowego, a także produkcji bram i ich automatyzacji.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń oraz CV na podany niżej email:
[email protected] interia.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)