Promuj to ogłoszenie

handlowiec

Data dodania: 2020-01-14 15:10:42ID: 6656

172Pokaż numer[email protected]

"Rogala" - hurtownia kamienia naturalnego działająca na rynku od 30 lat.

Aktualnie poszukujemy pracownika działu handlowego do naszej siedziby w miejscowości Przyłęk 3a na stanowisko

pracownik biurowy- przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: 36-107 Przyłęk 3a
Wymagania:
- Wykształcenie min. Średnie
- Umiejętność obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B
- Zaangażowanie i chęci do pracy

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów firmy
- przygotowywanie ofert handlowych ,
- doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
- opieka posprzedażowa klientów firmy,
- budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
- Wyjazdy służbowe,
- szukanie nowych możliwości sprzedaży.
Oferujemy:

- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
- Umowa o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail: [email protected]
Tel: 172277 123 - Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest: Z.O.K.B. KAZIMIERZ ROGALA 36-107 Przyłęk 3a jako pracodawca.
Mogą się Państwo kontaktować z nami pisząc na adres: 36-107 Przyłęk 3a
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.