Promuj to ogłoszenie

Frontend Developer

Data dodania: 2022-01-14 16:46:22ID: 14338

[email protected]

Basco 2 – lider wśród firm z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej.
Doświadczenie czerpiemy z ponad 27-letniej działalności firmy.
Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i dobrą współpracę między pracownikami.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Basco 2 poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Administracja platformą B2B Magento 2
• Tworzenie i edycja stron internetowych
• Rozwijanie i utrzymywanie dotychczas wdrożonych systemów
• Pisanie i optymalizacja zapytań SQL
• Tworzenie newsletterów w HTML

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość HTML/CSS
• Znajomość Responsive Web Design, PHP, SQL, Magento 2, Wordpress
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zapoznanie się dokumentacją techniczną
• Mile widziana znajomość Javascript, React.js, Linux
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania webowego
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Wysoka kultura osobista
• Chętnie zatrudnimy osoby uczące się

Oferujemy

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• Dofinansowanie szkoleń i kursów wspomagających rozwój kompetencji
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Prywatna opieka medyczna
• Dedykowana ścieżka rozwoju zawodowego
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
• Przyjazne środowisko pracy
• Ciekawa praca w dynamicznym zespole

Kandydatom oferujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV.