Promuj to ogłoszenie

Ślusarz

Data dodania: 2022-11-23 15:26:10ID: 17016

574Pokaż numer[email protected]

OCZEKIWANIA
- mile widziane doświadczenie na stanowisku ślusarz
- dbałość o powierzone narzędzia
- samodzielność, dokładność i systematyczność

OBOWIĄZKI
- wykonywanie prac ślusarskich i monterskich na hali produkcyjnej
- montaż konstrukcji stalowych
- wiercenie, gwintowanie, szlifowanie
- praca na podstawie rysunku technicznego

CO OFERUJEMY
- praca w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- system pracy zmianowy
- system szkoleń podnoszący kwalifikacje

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zobacz kandydatów