Promuj to ogłoszenie

Spawacz/Ślusarz

Data dodania: 2022-10-05 14:48:12ID: 16646

574Pokaż numer[email protected]

Firma GPPH S.C. poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: SPAWACZ MAG

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w spawaniu metodą MAG
- umiejętność przygotowania elementów do spawania
- rzetelność, sumienność i odpowiedzialność w podejściu do obowiązków
- umiejętność pracy w zespole

OBOWIĄZKI:
- spawanie elementów metodą MAG
- przygotowanie elementów do spawania oraz malowania

CO OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie
- system zmianowy
- możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
- wsparcie i motywacja ze strony zgranego zespołu
- pakiet MultiSport, LuxMed

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”