[FOTORELACJA]12290[/FOTORELACJA]
Podczas wydarzenia można było usłyszeć znane i lubiane utwory związane z tą porą roku. Wśród nich zabrzmiały m.in. „Pamiętasz, była jesień”, „Kasztany”, „Jesień idzie przez park” oraz „Cygańska jesień”. Klimatyczna oprawa muzyczna oraz pełne emocji wykonania sprawiły, że publiczność mogła poczuć magię jesieni w każdym dźwięku.
Nieocenioną rolę w budowaniu nastroju spektaklu odegrali instrumentaliści. Na akordeonie zagrał Zbigniew Pietrzyk, a na gitarze towarzyszył mu Janusz Białasik. Ich muzyka dodała koncertowi niepowtarzalnego charakteru, wzbogacając aranżacje i podkreślając piękno melodii.
Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiadał Jan Michalak - śpiewak operowy (bas-baryton) oraz organizator Dni Sztuki Dębickiej. Co więcej, Michalak sam również wystąpił na scenie.
Spektakl „Barwy Jesieni” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Widzowie nagrodzili artystów długimi, gromkimi brawami, wyrażając tym samym swoje uznanie dla ich kunsztu i pasji.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz