Zamknij
REKLAMA

Maria Wilk i Jacek Klimek zgłoszeni do Plebiscytu Pozytywny Mielczanin

11.19, 24.01.2023 Redakcja hej.mielec.pl Aktualizacja: 19.03, 31.01.2023

Pozytywni i lokalni! Jest ich tak wielu! Czas ich pokazać, czas ich wyróżnić! Konkurs „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl” powraca! Zgłoś teraz kandydata do nagrody!

Celem konkursu „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl” jest wyłonienie i nagrodzenie osób, których działalność w minionym roku kalendarzowym pozytywnie wyróżniała się na forum miasta Mielca i powiatu mieleckiego. W tym wypadku konieczne było podzielenie aktywności na odrębne kategorie, w których pokażemy tych szczególnie pozytywnych, działających na rzecz Mielca i powiatu. 

[ZT]73100[/ZT]

I tak w konkursie wyróżnia się następujące kategorie laureatów:

Kultura – nagrodzony wywiera znaczny wpływ na życie kulturalne Mielca lub powiatu mieleckiego, na kształtowanie się świadomości kulturalnej mieszkańców, upowszechnianie kultury.

Sport – nagrodzony ma znaczny wpływ na popularyzację sportu w Mielcu lub powiecie mieleckim, odnosi znaczne sukcesu w swojej karierze, jest czynnym zawodnikiem, trenerem lub działaczem sportowym.

Biznes – nagrodzony prowadzi firmę, której działalność jest znana mieszkańcom Mielca lub powiatu mieleckiego, charakteryzuje ją innowacyjność produktów lub usług, wysoka jakość zarządzania zasobami ludzkimi, uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, pod uwagę brany jest osobisty wpływ kandydata na rozwój firmy, produktu, usługi.

Społecznik – nagrodzony prowadzi działalność społeczną indywidualnie lub w stowarzyszeniu bądź fundacji, podejmowane przez niego działania znajdują aprobatę mieszkańców, przynoszą wymierne konkretne efekty odczuwane w Mielcu lub powiecie mieleckim, nagrodzonym może być działacz stowarzyszenia, wolontariusz, sponsor, fundator etc.

„Pozytywnych” chcemy wybrać razem z Wami - Czytelnikami portalu hej.mielec.pl, bo przecież każdy z nas zna taką pozytywnie wyróżniającą się postać! 

Nawet jeśli dotychczas niekoniecznie zastanawialiśmy się nad tym, jak wiele dobrego robi dana osoba, warto teraz to dostrzec, pokazać i docenić! Pierwszą „nagrodą” i Waszym osobistym wyrazem wdzięczności niech będzie kandydatura „Pozytywnego” w naszym konkursie!

SĄ PIERWSZE WASZE PROPOZYCJE „POZYTYWNYCH”! 

Zaproponowaliście nominację dla prezesa FKS Stal Mielec S.A. Jacka Klimka.

Jak czytamy w wiadomości od czytelnika, za wyprowadzenie klubu z zapaści, poprzez wprowadzanie odpowiednich działań oraz dobranie odpowiednich ludzi do współpracy, znaczne poprawienie kondycji i wizerunku klubu. Również za rozwój marketingu firmy. Jak wskazuje autor tego zgłoszenia - na aktualnie pozytywny wizerunek firmy, jaką jest klub FKS Stal Mielec, wpływa działanie wielu zaangażowanych osób, które pracują pod banderą Jacka Klimka. 

Kolejna propozycja dotyczy kategorii Społecznik. To Maria Wilk z Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen broni Władysława Sikorskiego w Mielcu. 

Jak czytamy w zgłoszeniu, w 2022 roku aktywnie działała, biorąc udział w zajęciach, szkoleniach, akcjach charytatywnych, obchodach świąt narodowych, w stopniu sekcyjnego pełniła funkcję dowódcy drużyny. Marzy by w przyszłości zostać lekarzem wojskowym, żeby nieść pomoc polskim żołnierzom.

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA DO KONKURSU?

Zgłoszenia kandydatów należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e–mail: [email protected]

Zgłoszenie kandydata MUSI zawierać:

- imię i nazwisko kandydata, dodatkowo nazwa firmy, instytucji lub stowarzyszenia, w którym działa kandydat,

- wskazanie kategorii, w której kandydat jest zgłaszany,

- uzasadnienie wskazujące, dlaczego kandydat powinien otrzymać nagrodę „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”,

- imię i nazwisko, dane kontaktowe zgłaszającego – do wiadomości organizatora konkursu,

- mile widziane również dane kontaktowe do proponowanego kandydata. 

Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z Mielcem i powiatem mieleckim, bez względu na ich miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 31 stycznia 2023 roku.

[ZT]73271[/ZT]

JAK WYŁONIMY ZWYCIĘZCÓW

Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu w skład której wejdą członkowie redakcji, pracownicy lub współpracownicy portalu hej.mielec.pl oraz zaproszeni goście, wybierze maksymalnie pięć person w każdej kategorii. 

Poznamy zatem nazwiska pięciu nominowanych przedstawicieli świata kultury, sportu, biznesu, a także pięciu społeczników. Każda kandydatura będzie odpowiednio weryfikowana. 

Później znów głos będą mieli czytelnicy – którzy mogą wesprzeć kandydatów głosami przekazywanymi za pośrednictwem SMS. 

Ostatecznie Kapituła Konkursu, biorąc pod uwagę opinie czytelników, zdecyduje komu przyznać główną nagrodę w każdej z kategorii konkursu „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl”! 

Pozytywne nagrody wręczone zostaną w trakcie specjalnej uroczystości w pierwszych dniach wiosny 2023 roku!

Już teraz pomyśl więc, kto Twoim zdaniem jest pozytywnym człowiekiem, kto swoją codzienną działalnością sprawia, że na Twojej twarzy gości uśmiech! Wskaż pozytywnego człowieka… jest ich przecież tak wiele!

Dla autora najlepiej przygotowanego zgłoszenia czeka nagroda!

Więcej informacji wkrótce.

(Autopromocja)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%