Zamknij
REKLAMA

Strażacka rywalizacja i dobra zabawa na tuszowskim pikniku [FOTO]

22:05, 26.06.2022 | ks
REKLAMA

Za nami piknik na tuszowskim lądowisku. Młodzi strażacy rywalizowali w zawodach, były zabawy dla dzieci, prezentacja samolotów, koncert Lachersów i kabaret EWG.

[FOTORELACJA]9374[/FOTORELACJA]

Gminne zawody sportowo-pożarnicze młodzieżowych drużyn to jedna z atrakcji przygotowanych na piknik na tuszowskim lądowisku, który odbył się w niedzielę w gminie Tuszów Narodowy. 

Zespoły z poszczególnych jednostek OSP rywalizowały w konkurencjach mających pokazać ich formę i sprawność fizyczną, a także umiejętności pożarnicze.

Rywalizacja miała być jednak dobrą zabawą. Podobnie jak w przypadku innych atrakcji przygotowanych na piknik. Dowodem była bardzo aktywna strefa dla dzieci, która przez całe popołudnie angażowała najmłodszych do udziału w licznych zabawach i konkursach.

Niemałą atrakcją była też prezentacja samolotów przygotowana przez Aeroklub im. Bogusława „Bodka” Mrozka w Tuszowie Narodowym oraz Aeroklub Tuszowski Aviator. 

W tym samym czasie na scenie prezentowali się mrozi artyści - na co dzień uczestniczący w zajęciach w GOK Grochowe. Po nich na scenie zjawił się znany z telewizyjnego programu „Must be the music” zespół Lachersi.

Zanim na tuszowskim lądowisku można było na dobre się roztańczyć - przy muzyce zespołu Randez-Vous, swój występ zaprezentował także kabaret EWG. 

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%