Zamknij
REKLAMA

Nastrojowy koncert Joanny Aleksandrowicz na Zamku w Baranowie Sandomierskim [FOTO]

18:11, 05.12.2021 | mb
Skomentuj
REKLAMA

W zabytkowych wnętrzach Zamku w Baranowie Sandomierskim z nastrojowym koncertem wystąpiła Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka.

Koncert „Od nocy do nocy” Joanny Aleksandrowicz dotarł do Baranowa Sandomierskiego. Aktorka i wokalistka zaprezentowała kameralny, nastrojowy występ. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać autorskich interpretacji znanych, filmowych utworów.

[FOTORELACJA]9006[/FOTORELACJA]

Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

Dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy” który zagrała na ponad 180 scenach muzycznych w Polsce i za granicą.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Latem 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Koncert ten cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%