Zamknij
REKLAMA

Piknik na powitanie lata, który będzie miał fit kontynuację [FOTO]

10:52, 21.06.2021 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Grochowe powitało lato rodzinnym piknikiem. Kameralna impreza miała mocny akcent sportowy i zdrowotny. Była okazją do inauguracji fitnessowej akcji na terenie gminy Tuszów Narodowy.

Na zabawę do Grochowego mieszkańców gminy Tuszów Narodowy zaprosił tamtejszym ośrodek kultury wraz z wójtem, miejscową radą sołecką, strażakami OSP i lokalnym stowarzyszeniem „Klub Dobrej Współpracy”.

[FOTORELACJA]8675[/FOTORELACJA]

W programie imprezy, która odbyła się w niedzielę, znalazł się festiwal śpiewających przedszkolaków, były rodzinne animacje, mieleccy policjanci przygotowali plenerową lekcję bezpieczeństwa, a dzień zakończyła zabawa taneczna.

Sporo czasu w Grochowem jednak poświęcono też zdrowiu i fitnessowi. Ratownik medyczny Jarosław Marczewski, który jest mieszkańcem gminy Tuszów Narodowy, zachęcał do szczepień przeciw koronawirusowi. Prowadził także lekcje pierwszej pomocy.

Instruktorki fitness Joanna Buller, Dominika Przywara oraz Monika Kołodziej poprowadziły zajęcia zumby oraz nordic walking. W ten sposób zapowiedziały otwarte rodzinne treningi, które będą bezpłatnie prowadzone na terenie tuszowskiej gminy, w trzech lokalizacjach - z wykorzystaniem plenerowych siłowni. Szczegóły tej sportowej propozycji kierowanej do mieszkańców gminy Tuszów Narodowy będą wkrótce publikowane.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%