Zamknij
REKLAMA

Wtorek: blisko 20 tys. nowych zakażeń. A lokalnie?

09:40, 23.11.2021 | ks
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

Mamy 19 936 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Zmarło 398 osób z COVID-19. 

Na Podkarpaciu potwierdzono 876 nowych zakażeń. Zmarło 20 osób z COVID-19. Wyzdrowiało 728 osób. Wykonano 4799 testów. Liczba osób na kwarantannie: 19 880.

W powiecie mieleckim potwierdzono 51 nowych zakażeń. Wyzdrowiało również 51 osób. Wykonano 252 testy. Liczba osób na kwarantannie: 1254.

Mamy 19 936 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:  mazowieckiego (3756), wielkopolskiego (1694), śląskiego (1619), małopolskiego (1586), lubelskiego (1577), dolnośląskiego (1314), pomorskiego (1260), kujawsko-pomorskiego (1165), łódzkiego (1151), zachodniopomorskiego (1007), podkarpackiego (876), warmińsko-mazurskiego (817), podlaskiego (622), świętokrzyskiego (471), opolskiego (451), lubuskiego (380). 190 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 111 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 287 osób. 

Liczba zakażonych koronawirusem 3 377 698/81 228 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (41)

ObserwatorObserwator

28 2

Podkarpacie awansowało o jedno miejsce ale nadal dołuje. 10:53, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Są wynikiSą wyniki

37 8

Niska wyszczepialność to i chorych mało. 11:02, 23.11.2021


ZAWISZA1ZAWISZA1

2 40

TFUSK I JA to dwa bratanki . 11:28, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 toto toto

2 33

A lubelskie od miesiaca w czolowce przeliczajac na liczbe mieszkancow.... PiS wygral do kosciola chodza galerii malo na msze daja - dlaczego choruja??? 11:51, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DworczykDworczyk

27 2

Bo wyznają PIS-Lam i ich pokarało. 13:35, 23.11.2021


BrzyściokBrzyściok

5 35

Jo z rana zaszczepiłem się ze Stefanem BIMBERKIEM z gruszek . 11:57, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KraskaKraska

34 5

Lepszy bimberek z gruszek, niż berbelucha Niedzielskiego. 13:32, 23.11.2021


DeltaDelta

7 2

Mielec RZĄDZI ! BRAWO WY ! 12:59, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanuszJanusz

43 3

Moje dzieci nie chcą iść do szkoły bo się boją zarażenia , czego szkoły są otwarte a zdalnie mają świta z Mielca czego się boją , bo jak szkoły mogą być otwarte to i posiedzenia radnych można stacjonarnie czyli normalnie 13:12, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WstydWstyd

46 2

To że radni pracują zdalnie to wstyd. Pierwsi się pochowali. Natomiast szkoły powinny być otwarte. Chyba widać do czego doprowadziła nauka zdalna i izolacja od rówieśników. 13:19, 23.11.2021


jaja

17 33

A ja mam dzisiaj 3-cią dawkę :) :) i bardzo się cieszę, będzie spokojniej na Święta. Polecam szczepienia z całego serca :):). 13:51, 23.11.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

RyzykantRyzykant

16 8

Popatrz na statystyki. Im więcej szczepień tym więcej zachorowań. Niedługo ci karzą biec po 4 dawkę. I pobiegniesz ? A pamiętasz jak mówili że 2 dawki i jesteś bezpieczny ? I nagle zmienili zdanie ? 16:32, 23.11.2021


do Ryzykanta:do Ryzykanta:

4 7

Oczywiście, że będę przyjmować następne dawki co 6, 8 miesięcy ( tak dzisiaj stwierdzili naukowcy z Uniwersytetu Massachusetts, że właśnie trzeba będzie się tak szczepić ). Zresztą szczepię się na grypę - jak tylko pojawiła się szczepionka - co roku, Też na pneumokoki.
Szczepienie to moje hobby :):):)!!!! A według troli : to mam tyle tych czipów, że świecę :):):):)!!!!! Hi...hi..hi 19:17, 23.11.2021


SasinSasin

6 3

Chwalisz się czy żalisz ? Jak dla mnie to możesz się nawet przeprowadzić do punktu szczepień. Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. 20:03, 23.11.2021


dziennikzarazy.pldziennikzarazy.pl

23 6

Wali się. Głównie narracja. Bowiem oprócz długu zdrowotnego mamy dług logiczny, gromadzący się praktycznie od początku pandemii informacyjnej. A nawis ten jest potężny, bo ilość nielogiczności jakie trzeba tłumaczyć prowadzi do odkładania się złogów, a właściwie do syndromu krótkiej kołdry kłamstwa. Tu nam nogi lockdownowe wystają, to trzeba je pokryć, a wtedy nie starcza na przykrycie szczepionkowej ściemy. A ciało kowidowego kłamstwa się rozrasta i kołderkowe możliwości mediów czynią z niego ręczniczek wielkości lista figowego. A najgorsze jest wtedy jak się okazuje, że pod takim listkiem jest… figa.

Z drugiej strony tyle jest tego, że nie upilnujesz. Władzuchna suto płaci za takie „narracje” i tam przekaz jest dokładnie odzwierciedlony (choć jak widać przykład redaktor Gozdyry, poniżej, czasami obliczone na durnowatość odbiorcy). Ale tych kanałów jest tyle, że nie ogarniesz. Zwłaszcza, że można zauważyć w wielu mediach własne starania, by tak wystawić nóżkę dla klienta: chłopaki weźcie mnie, ja też potrafię – proszę. Przykłady – barabardzo.

Jaki mamy problem? No główny to taki, że się dziady nie chcą szczepić. Nakupiliśmy po 6 na głowę, *%#)!& to wygląda, trzeba to jakoś zużyć, bo się zaczną pytać jakieś szumowiny – po kiego było tyle, skoro miały być dwa strzały? A więc trzeba przejść z fazy perswazji do etapu przemocy, czyli opracować pulę segregacyjnych wykluczeni dla nieszczepów, w płonnej nadziei, ze te przestraszą się (wide casus Australii, program „NO jab, NO job”, czyli zdechniesz z godu)) i – uwaga! – dobrowolnie przecież się zaszczepią. Aby to zrobić to trzeba się dobrze przygotować, a więc i zbadać pacjenta jak to przyjmie i napuścić Szczepanów na foliarzy. Jednym z takich mechanizmów jest przeprowadzanie „badań społecznych” jak jedni oceniają tę „dobroć” dla drugich. Po pierwsze ma to ich jeszcze bardziej skonfliktować, głównie po to by następowała „samoobsługa” pilnowania obostrzeń w wykonaniu spanikowanego społeczeństwa. Po drugie badania mają pokazać nieszczepom, że ich szeregi topnieją i że wkrótce zostaną z tym swoim dziewiczym ramieniem jak Himilsbach z angielskim.

Właśnie IBRiS przygotował badania dla Polsatu w tej sprawie. Ten Polsat to się do tej pory jakoś starał zachować parasymetrystycznie w tematach kowidowych. Ale teraz jest raczej na czele, ze swoimi ultrasami: Jankowskim i Gozdyrą. A więc sondaż pasuje jak ulał. My go rozbierzemy na czynniki pierwsze, by pokazać absurdalność jego „rezultatów”, obecnie promowanych na okrągło. Ale uwaga: tak to bywa, że sponsorom czasami się odwidzi (tak jak PiS-owi ostatnio z obostrzeniami) i taki Polsat nagle okazuje się być ostrzejszy w sprawach obostrzeń niż rządowa TVP. Tak to jest, kiedy nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. A więc co tam jest w wynikach? No cuda-wianki.

54% ludzi chce by były obostrzenia zadedykowane wyłącznie dla niezaszczepionych, to znaczy, żeby ich pozbawić prawa do obecności w miejscach publicznych. Przeciw było 42%. No to mamy pierwszą zagwozdkę – wiedząc, że nie zaszczepiło się 47% Polaków, to mamy do czynienia z 5%, które trzeba leczyć z powodu postępującego masochizmu, bo to osoby, które nie zaszczepiły się a są jednocześnie za tym by je represjonować. W dodatku jeszcze jedna rzecz – ciekawe ile wśród tych będących za wykluczeniem nieszczepów z sfery publicznej jest np. restauratorów? Przecież byliby wtedy za wywaleniem ze swoich knajp prawie połowy potencjalnych klientów. No i końcowa sprawa – spośród tych, którzy zaszczepili się dwa razy tylko 67% chce to powtórzyć po raz trzeci, co oznacza, że do progu ważności kowidowego paszportu dojedzie za chwilę tylko 36% zaszczepionych Polaków. I co, chcecie mi powiedzieć, że już nie 5, ale 19% Polaków jest za tym by ich nie wpuszczać do kin? No taaak… No, bo ja zakładam, że jak ktoś wziął dwie dawki, a trzeciej nie chce to raczej zwątpił w sens swoich poprzednich działań, a to oznacza poprzez indukcję – że nie jest za to za bardzo wdzięczny władzy, która zrobiła z niego balona. Czemu więc miałby chcieć obostrzeń dla… siebie samego?

To samo z kwestią pracodawcy, który miałby dostęp do wiedzy o szczepieniach pracownika i móc go przerzucać (wyrzucać?), gdzie mu się podoba. Znowu – zakładając, że 47% się nie zaszczepiło, to dlaczego tylko 37% jest temu przeciwne? Czyli 10% się nie zaszczepiło i jest za tym, by pracodawca mógł o tym wiedzieć i na tej podstawie rozporządzać nim jak chce, często degradując go funkcyjnie i zarobkowo. No, gdzie tu logika?

Ciekawe są też wyniki badań co do tego czy niezaszczepieni mają płacić za leczenie. 35% Polaków ma być na tak. I tu mamy dwa ciekawe wnioski. Po pierwsze mamy więc do czynienia z zaszczepionymi, którzy jednak są świadomi, że mogą wylądować jako chorzy w szpitalu, z podejrzeniem, że sfałszowali dokumentację szczepienną, i będą musieli zapłacić za leczenie. Po drugie – istnieje grupa 35% Polaków (podejrzewam, że zaszczepionych, bo tu poziom masochizmu nieszczepów byłby już kosmiczny), którzy wierzą, że nie załapią się do tej drugiej grupy – zaszczepionych chorych oskarżonych o fałszywe szczepienie, bo przecież to niemożliwe przecież, żeby szczepionki nie działały.

No właśnie – niemożliwe? Niedzielski miał problem. Ostatnia prosta przerodziła się w szczepionkowe rondo, zaś kampania, że zaszczepieni nie chorują padła jak długa. W kowidowych szpitalach zaczęli pojawiać się coraz częściej zaszczepieni, co było pewne, gdyż kowid jest międzynarodowy, zaś tylko narracje o nim – lokalne. A więc znowu coś zaczęło wyglądać spod kusej kołderki. I, jak Dyzma, siedzieli, siedzieli i wymyślili (no geniusze, tam ktoś ciekawy pracuje i albo za dużo bierze, albo bierze nas za durniów). Główna kowidowa ekstremistka, pani redaktor Gozdyra (druga po Olejnik mistrzyni w przerywaniu interlokutorowi, jak jej wątki nie idą) ogłosiła ostatnio, że fenomen chorych zaszczepionych dało się wyjaśnić. Otóż jakaś nieszczęśniczka w Bolesławcu, przed zakuciem w respirator, zeznała, że wbrew dokumentacji nie jest zaszczepiona, bo sobie to załatwiła. Od razu pojechały tam kamery wszystkich telewizji i – oczywiście – tłumek lekarzy od razu przyznał, że z nią było coś nie tak, bo ci zaszczepieni to tak ostro nie chorują (i jakoś „inaczej” umierają). Terefere…

Czyli mamy już wytłumaczenie, które ratuje zbawczy wizerunek skuteczności szczepionek. Chorują fałszerze. A jak takiemu udowodnić fałszerstwo? No, bo kto wie co mu tam wstrzyknęli? Jak umarł, to znaczy, że kłamał i niech ma za swoje. Przypadkiem Niedzielski, który w tym samym dniu przechodził obok konferencji z tragarzami zeznał, że służby będą tropiły takie podziemie szczepionkowe i mamy już na takich sposoby. Ale czemu się tak szczypać? Uznajmy po prostu, że każdy chorujący na kowida zaszczepiony to fałszerz – łatwo dojść do tego KTO go NIE zaszczepił. Proszę bardzo – droga jest otwarta. Pewnie jest jakieś podziemie w tym względzie, teraz ma się tylko bardziej bać, co oznacza, że będzie… drożej.

Podejrzewam, że śledztwo (-a?) skończy się tak samo jak poszukiwania rowerzysty, który spalił punkt szczepień. To znaczy – wybryk akurat wtedy kiedy trzeba, ofensywa medialna, przykład do istnienia podziemia antyszczepionkowców i podejście do obostrzeń, bo winni sami płaskoziemcy, a potem tiszyna i gościa z monitoringu na 3 kamerach nie znaleziono do dziś. I jak ktoś chce popilnować władzuchny to proszę śledzić losy oszustki z Bolesławca – przecież wiadomo kto ją szczepił i oczekuję informacji jakie są teraz sankcje wobec medycznego przeniewiercy.

No i media. Dobrze zorkiestrowane, choć grające fałszującą melodię, jasną dla wszystkich. I ta pani Gozdyra, pewna siebie ignorantka kowidowa, która zaprasza tylko tych co trzeba, bo ją i w prywatnej tv może dosięgnąć syndrom redaktora Pospieszalskiego. Ale dla nich wygodniej wierzyć w te bzdury, bo wtedy ma się poczucie misji a nie zeszmacenia za pieniądze. Odzywają się we mnie ciągotki sadystyczne w takich sytuacjach, jakie prokuruje Gozdyra, zastawiając pułapki, w które sama wpada. W dzisiejszym dziennikarstwie jest (niestety) taka zasada, jak u adwokatów na rozprawie – nie zadaje się pytania jak nie wiesz jaka padnie odpowiedź. I Gozdyra zapytała posła Dziambora ile to osób zaszczepionych jest hospitalizowanych, ten, że jakieś ze 25%, ta go wyśmiała z ulotką PAP-u w ręku, że 98% w szpitalach to nieszczepy, zaś zebrane (dobrane?) w studiu eksperty przytaknęły. No tak, 2% i spada… Zresztą, dodała pani Gozdyra, zaraz będziemy mieli łączenie z lekarzem ze szpitala, czyli z frontu i on nam powie. Lekarz z frontu – no, mamy tak z 1/3 chorych zaszczepionych. Szkoda, że kamera nie pokazywała wtedy twarzy pani reaktor z Warszawy, bo widok jedzącej własną żabę tupeciary to musi być coś niezwykłego. Za resztę można zapłacić kartą Visa.

PS. Popatrzmy do jakiej bezczelności dochodzi oficjalna narracja, pragnąc wytłumaczyć niewytłumaczalne. Oto doktor Sutkowski: „Zaszczepieni umierają wtedy, kiedy są między pierwszą a drugą dawką i jeszcze nie złapali odporności albo są między drugą a trzecią dawką, kiedy tę odporność stracili”.

A prawda o kowidowych zgonach w szpitalach jest taka, pani redaktor (i udawana niewiedza w niczym Pani nie usprawiedliwia):

„Seniorka po kilku udarach, od wielu lat leżąca. Stan się pogorszył, wymagała hospitalizacji. Wymazano bezobjawowy PCR+, zatem oddział covidowy. Tam nie mieli wstępu lekarze specjaliści, którzy mogliby jej pomóc. Zgon. Tak wyglądają niezaszczepione <ofiary Covid> w Polsce”.

Jerzy Karwelis

https://dziennikzarazy.pl/22-11-kleska-wciagajacej-narracji/ 16:20, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

medycyna-komorkowa.cmedycyna-komorkowa.c

19 5

Naukowo udowodnione niekorzystne skutki dla osób noszących maskę, zarówno na poziomie psychologicznym, społecznym, jak i fizycznym

Tytuł: Czy maska, która zakrywa usta i nos jest wolna od niepożądanych skutków ubocznych w codziennym użytkowaniu i wolna od potencjalnych zagrożeń?

Źródło: https://www.mdpi.com/1660-4601/18/8/4344/htm

Wniosek: Z epidemiologicznego punktu widzenia infekcji, maski w codziennym użytkowaniu stwarzają ryzyko samo zakażenia przez użytkownika zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz, w tym przez skażone ręce. Ponadto maski są nasiąknięte wydychanym powietrzem, który potencjalnie gromadzi czynniki zakaźne z nosogardzieli, a także z otaczającego powietrza na zewnątrz i wewnątrz maski. W szczególności należy tu wymienić groźne bakterie i grzyby wywołujące infekcje, ale także wirusy. Naukowcy uważają, że maski używane przez ogół społeczeństwa stwarzają ryzyko infekcji, ponieważ znormalizowane zasady higieny szpitali nie mogą być przestrzegane przez ogół społeczeństwa. Ponadto osoby noszące maski (chirurgiczne, N95, maski z tkaniny) wydychają stosunkowo mniejsze cząsteczki (rozmiar od 0,3 do 0,5 μm) niż osoby bez masek, a głośniejsza mowa pod maskami dodatkowo wzmacnia tę zwiększoną produkcję drobnego aerozolu przez osobę noszącą maskę.

https://medycyna-komorkowa.com/brak-skutecznosci-i-niekorzystne-skutki-stosowania-masek-na-twarzy-potwierdzone-badaniami-naukowymi-394/ 16:26, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

www.ekspedyt.orgwww.ekspedyt.org

17 6

W zeszłym tygodniu dr Anthony Fauci złożył prawdopodobnie najbardziej obciążające wyznanie w historii szczepionki przeciw Covid. Implikacje jego oświadczenia są tak daleko idące, że ​​wywiad, w którym je wygłosił, może okazać się punktem zwrotnym w walce z wielkim oszustwem szczepionkowym popełnianym na narodach świata.

−∗−

W menu na dziś danie odkłamujące. Tekst opisujący wywiad jakiego udzielił Anthony Fauci dla NY Times, a w którym przyznaje, że program szczepień przeciw covid-19 to porażka. Konsekwencje takiego stwierdzenia mogą być ogromne i stanowić kamień, który zapoczątkuje lawinę.

Zapraszam do lektury.

___________________***___________________


Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

W zeszłym tygodniu dr Anthony Fauci złożył prawdopodobnie najbardziej obciążające wyznanie w historii szczepionki przeciw Covid. Implikacje jego oświadczenia są tak daleko idące, że ​​wywiad, w którym je wygłosił, może okazać się punktem zwrotnym w walce z wielkim oszustwem szczepionkowym popełnianym na narodach świata.

Podczas sesji podcastowej dla New York Times 12 listopada, Fauci został zmuszony do przyznania się do faktu, że szczepionki nie chronią niezawodnie ich odbiorców przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią.

Wezwany do wyjaśnienia danych pochodzących z Izraela – kraju o jednym z najwyższych wskaźników ‘wyszczepienia’ na świecie – Fauci powiedział:

„Obserwują słabnącą odporność na infekcje, ale także słabnącą ochronę przed hospitalizacją i do pewnego stopnia przed śmiercią, które zaczynają obejmować wszystkie grupy wiekowe. Nie chodzi tylko o osoby starsze”.

Innymi słowy, skuteczność ochronna szczepionek słabnie nie tylko w odniesieniu do zagrożenia infekcją, ale także w odniesieniu do ciężkiego Covid i śmierci. Mówiąc o skuteczności szczepionek w krajach o wysokim wskaźniku szczepień, Fauci przyznał:

„Zanika do tego stopnia, że ​​coraz więcej osób cierpi na przełomowe infekcje, i coraz więcej osób, które uległy przełomowym infekcjom, trafia do szpitala”.

[przełomowe infekcje = breakthrough infections – tłum.]

Mimo że Fauci próbuje złagodzić siłę wstrząsu swojej odpowiedzi przez zmiękczanie języka, to surowa prawda kryjąca się za jego słowami jest boleśnie oczywista.

Słowa Fauciego sprowadzają się do przyznania, że ​​zaszczepieni są zarażani i coraz więcej z nich trafia do szpitala, gdzie coraz częściej zapadają na Covid.

Na to wskazują od pewnego czasu dane z Izraela i innych krajów o wysokim poziomie szczepień. Na przykład w Wielkiej Brytanii między lutym a wrześniem tego roku 72 procent wszystkich zgonów związanych z Covid było wśród zaszczepionych. W Szkocji sytuacja była jeszcze gorsza: 80 procent zgonów z powodu Covid miało miejsce wśród osób, którym wstrzyknięto szczepionki.

Przez wiele miesięcy Fauci i jego koledzy zajmujący się szczepieniami cenzurowali niekorzystne dane, twierdząc, że zastrzyki chronią przed poważnym przebiegiem Covid i śmiercią. Dowody przeciwne były jasne i obszerne. Ponad dwa miesiące przed przyznaniem się Fauciego część z nich przygotowaliśmy w opracowaniu zatytułowanym „The Vaccines Do Not Stop Severe Covid or Death” [Szczepionki nie zapobiegają ciężkiemu przebiegowi Covid ani śmierci]. Fauci oczywiście dobrze znał dane, których używaliśmy, ale robił co mógł, aby ukryć je przed opinią publiczną tak długo, jak tylko się dało. Zamiast zrobić coś z czystym sumieniem, wolał rozpowszechniać dezinformację na temat rzekomej skuteczności szczepionek w ochronie ludzi przed poważnymi chorobami i śmiercią. Ale w końcu nawet tak zręczny lawirant jak dr Fauci, nie mógł już dłużej wytrzymać pod ciężarem dowodów.

Jak można zauważyć w najnowszym wywiadzie dla „New York Timesa”, Fauci wykazuje się niemalże paniką, gdy wspomina o młodszych ludziach. Ci, którzy są zaznajomieni z rzeczywistymi danymi, a nie z dezinformacyjnymi narracjami propagowanymi przez media głównego nurtu, wiedzą, że Covid był przede wszystkim chorobą osób starszych. W prawie wszystkich miejscach i regionach mediana wieku zgonów związanych z Covid jest zwykle wyższa niż średnia długość życia. Młodsze osoby, które były zdrowe, były ogólnie bezpieczne przed najcięższymi postaciami tej choroby. Ale teraz, w krajach o wysokim wskaźniku szczepień, obserwujemy zaszczepione młodsze osoby, które zapadają na ciężki Covid, a nawet umierają.

Wygląda to bardzo podobnie do przypadku wzmocnienia zależnego od przeciwciał [ADE]. Niektórzy z najlepszych na świecie naukowców w tej dziedzinie ostrzegali właśnie przed tym niebezpieczeństwem. Wśród nich są dr Robert Malone i jeden z czołowych światowych wirusologów Luc Montagnier. Robert Malone jest współtwórcą technologii mRNA stosowanej w szczepionkach, podczas gdy profesor Montagnier zdobył w 2008r. Nagrodę Nobla za pracę nad wirusem wywołującym HIV. Jednak ich ostrzeżenia nie tylko zostały zlekceważone, ale obaj mężczyźni byli cenzurowani i tłumieni przez szczepionkarzy z pomocą Big Tech i mediów głównego nurtu.

Nie jest jednak naszym celem omawianie w tym artykule wzmocnienia zależnego od przeciwciał [ADE]. To, co chcemy tutaj zrobić, to skupić się na wręcz rewolucyjnym wyznaniu Fauciego, że szczepionki nie chronią przed hospitalizacją i/lub śmiercią.Od pewnego czasu wiemy, że szczepionki nie chronią przed infekcją, mimo że początkowo mówiono nam, że są skuteczne w 95 procentach. Okazało się to wielkim kłamstwem, które szczepionkarzom udało się podtrzymywać przez prawie 9 miesięcy. W końcu jednak pod przytłaczającym ciężarem danych napływających z krajów o wysokim poziomie szczepień, które doświadczyły kolejnych fal infekcji, musieli przyznać się do prawdy. 5 sierpnia tego roku dyrektor CDC Rochelle Walensky wyznała w CNN, że szczepionki nie mogą już „zapobiegać przenoszeniu”.

Innymi słowy, szczepionki mają niewielką skuteczność w ochronie ludzi przed zarażeniem się wirusem, a następnie zarażaniem nim innych osób. O tym, jak całkowicie nieskuteczne są szczepionki, świadczy niedawny raport Wall Street Journal o drużynie hokejowej Ottawa Senators, która ma 100-procentowy wskaźnik wyszczepienia. Mimo to 40 procent graczy w tym zespole ma obecnie pozytywny wynik testu na Covid.

Niepokojące jest to, że szczepionkarze wiedzieli o niepowodzeniu preparatu przynajmniej od wczesnego lata. Ale zamiast odwołać ogólnoświatowe akcje szczepień, w ramach których wstrzyknięto setkom milionów ludzi nieskuteczne substancje, szczepionkarze zmienili kurs i przekonywali, że chociaż szczepionki nie ochronią cię przed infekcją, to i tak uchronią cię przed poważnym przebiegiem Covid i śmiercią.

Jednak w zeszłym tygodniu i temu kłamstwu położono kres. I zrobił to nie kto inny, jak sam dr Fauci.

Jak zatem powinniśmy opisać szczepionki, które:

1. Nie chronią biorców przed zarażeniem i zarażaniem innych

oraz

2. Nie chronią biorców przed hospitalizacją i śmiercią?

Całkowita porażka to wyrażenie, które najlepiej tutaj pasuje.

Ale w przypadku tych szczepionek, to coś jeszcze gorszego niż tylko bezużyteczność. W rzeczywistości są one najprawdopodobniej jednymi z najbardziej śmiercionośnych i niebezpiecznych farmaceutyków, jakie kiedykolwiek wypuszczono do powszechnego użytku.

Pytanie brzmi: dlaczego wciąż wstrzykujemy ludziom te nieskuteczne i niebezpieczne substancje? Jaki jest cel inny niż bogacenie się tych, którzy są zaangażowani w ich produkcję i dystrybucję?

Teraz Big Pharma, Fauci i spółka oraz ich klakierzy medialni mówią, że musimy wziąć ich boostery [dawki przypominające], aby utrzymać ochronę (co tak naprawdę nigdy nie miało miejsca). Jednak prawdopodobnie i boostery będą tak samo nieskuteczne, jak te pierwsze nieudane preparaty. CDC niedawno zatwierdziło czwartą dawkę dla grup ryzyka. Jest to z ich strony pośrednie przyznanie, że poprzednie trzy zawiodły. Dlaczego na świecie ktoś jeszcze miałby wierzyć, że ten czwarty zastrzyk zadziała?

Parodia szczepień przeciwko Covid musi być natychmiast zatrzymana i zawieszona do czasu znalezienia skutecznych, niezawodnych i bezpiecznych alternatyw.

____________________

Strona autora:
Fauci Finally Admits Vaccines Don’t Protect Against Serious Covid or Death, Vasko Kohlmayer, 19 Nov 2021

https://www.ekspedyt.org/2021/11/21/calkowita-porazka-czyli-dlaczego-wciaz-to-wstrzykujemy/ 17:12, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

www.ekspedyt.orgwww.ekspedyt.org

17 4

Minister Niedzielski od ponad miesiąca namawia posłów do poparcia projektu, który ułatwi podział Polaków na dwie kategorie, a następnie zgodnie z nowymi przepisami umożliwi prześladowanie tych, którzy zostali uznani za gorszych.

Wielki słownik ortograficzny PWN określa prześladowanie w następujący sposób:

prześladowanie: stałe przykrości, szykany wymierzone przeciwko osobom o innych poglądach, innej wierze itp.

prześladować:

«robić stale przykrości, szykany, wyrządzać krzywdy»
«nieustannie nagabywać o coś, niepokoić czymś»
«istnieć stale w czyjejś świadomości, zmuszać kogoś do nieustannego myślenia o czymś»

Według tego, co mówi Niedzielski pracodawcy nie będą musieli dokonywać segregacji i szykan, ale zgodnie z zapisami ustawy będą mogli to robić. Projekt przewiduje również możliwość stosowania dyskryminacji wobec przedsiębiorców, których pracownicy nie wyrazili zgody na wstrzyknięcie do swojego organizmu preparatu C-19.

Grupę osób, którą pan Niedzielski zamierza represjonować cudzymi rękoma nazywam od pewnego czasu rozsądnymi i sceptycznymi. Osoby te nie chcą ryzykować powikłań lub “śmiertelnej koincydencji”, tym bardziej, że jak już wiadomo od pewnego czasu:

W świetle najnowszych doniesień naukowych i statystycznych tzw. “szczepionka” przeciwko covid-19 nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna, ani przebadana. /link/

Słowne manipulacje pandemistów

Szef każdego podmiotu leczniczego będzie mógł (nie będzie musiał!) zdecydować o obowiązku zaszczepienia pracowników.

Wprowadzenie paszportów niewolnika slave pass można porównać do założenia elektronicznej uprzęży i nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Jest narzędziem ułatwiającym kontrolę i tresurę danej populacji.

Jeśli pracownik nie podda się zaszczepieniu, będzie podlegał ograniczeniom…

A dlaczego miałby się poddać “szczepieniu” skoro jest to niebezpieczne i bezsensowne z powodu braku zapowiadanych efektów i szkodliwości? Miałby to zrobić z powodu widzimisię jakiegoś durnia lub nieuka? Własnie takimi określeniami dr Norman Pieniążęk obdarzył covidowych “ekspertów”.

Ograniczeniom..?

Obostrzeniom..?

Proponuję nazywać to adekwatnie. Taka osoba ma być prześladowana i systematycznie pozbawiana elementarnych praw. Zostanie zepchnięta do getta dla niezaszczepionych z którego będzie mogła wyjść tylko po okazaniu przepustki covidowej /slave pass/. Propaganda wmawia naiwnym osobom, że będą mieć z tytułu „zaszczepienia” jakieś przywileje, a tymczasem rzecz polega tylko i wyłącznie na odebraniu praw ludziom podlegającym segregacji sanitarnej bardzo podobnej do podziałów ze względu na kryteria rasowe.

Sanitarny Apartheid? Przywileje czy dyskryminacja?

Prześladowanie osób sceptycznych i rozsądnych ma się odbywać w oparciu o stare totalitarne schematy. U pandemistów dominuje pogląd, że osoba która nie chce, aby do jej krwiobiegu dostało się toksyczne białko kolczaste jest gorsza od osoby “zaszczepionej”. Przypomina to Apartheid: System segregacji oparty na przekonaniu o wyższości jednej rasy i dyskryminacji ludności o innym kolorze skóry.

Jeśli przedsiębiorca wykaże, że wszyscy pracownicy są zaszczepieni i będą obsługiwali zaszczepionych klientów – to firma mimo możliwych obostrzeń będzie zwolniona z limitów i restrykcji.

Znowu to samo. Użyte wyrażenie “zwolniona z limitów” sugeruje jakiś przywilej, a tymczasem istotą sprawy są jest to, że wszyscy, którzy zgodzą się na status niewolnika unikną dyskryminacji, a ludzi wolnych spotkają represje. Słynny napis u wejścia do obozu śmierci głosił, ze praca czyni wolnym. Była to nieprawda. Podobnie jest teraz. “Szczepionka” nie czyni wolnym, lecz jest narzędziem nakładającym elektroniczną uprząż (slave pass).

https://www.ekspedyt.org/2021/11/23/pomysl-niedzielskiego-umozliwia-przesladowanie-osob-za-ich-poglady/#comment-126594 17:20, 23.11.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

EwaEwa

1 2

Wow! Mamy bardzo dużo takich ekspertów! Pora na UE. 19:18, 23.11.2021


mmmmmmmm

0 0

To według ciebie lepsza jest segregacja sanitarna w szpitalu jak już się zapcha: na tych zielonych, żółtych i czerwonych - którym już nie można pomóc. A tak niedługo będzie...... 06:25, 24.11.2021


dr Alfonsdr Alfons

4 21

NOCNIKI w natarciu . 18:12, 23.11.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MorawieckiMorawiecki

12 4

A PISiory w odwrocie ..... 19:07, 23.11.2021


TfuskTfusk

3 2

PO m..y..j..e w odwrocie . 21:16, 23.11.2021


McMurphyMcMurphy

5 6

Pewnie już na wiosnę ludzie w Europie będą mieli status towaru w markecie ometkowanego kodem QR. Po skanowaniu pokaże się cała historia. Gdzie był, co robił z dokładnością do każdej sekundy.
Resztę pozamykają niczym Indian w rezerwatach.
Ci pierwsi będą klaskać i trzymać kciuki.

https://twitter.com/mc_mcck/status/1463175403321933825 18:20, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Barbara PielaBarbara Piela

17 4

Jeśli wszyscy, niezaszczepieni i zaszczepieni, nie sprzeciwmy się otwarcie tej antynaukowej i dyskryminującej segregacji sanitarnej/ustawie segr. i paszportom szczep., to nigdy z tej "pandemii" nie wyjdziemy. I będzie coraz gorzej.
#StopSegregacjiSanitarnej
#StopDzieleniuLudzi:

https://twitter.com/baspiela/status/1463172408936968209 18:22, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zawisza1Zawisza1

4 11

Wysyp nocnych PO j..e..b..ó..w ! 20:05, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nikt i coNikt i co

4 12

Nie szczepcie si~ pójdziecie tam gdzie byłem. Nie ma tam nic, jak się obudziłem leżał tylko namnie akt zgonu. 😠 20:22, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JAJA

3 0

Współczuję ci, to musiało być straszne. Teraz życzę Ci dużo...dużo zdrowia i żadnych konsekwencji po tym strasznym doświadczeniu. Trzymaj się !!! 06:23, 24.11.2021


GucioGucio

2 1

RZĄDZISZ ! ! ! 21:25, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

www.bibula.comwww.bibula.com

7 2

Anglia: Wskaźnik umieralności zaszczepionych, poniżej 60 lat – 2 razy wyższy niż niezaszczepionych

Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawicieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.

https://www.bibula.com/?p=129265
21:25, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brownstone.orgbrownstone.org

5 2

Protests and Rage Against Lockdowns and Mandates All Over the World

https://brownstone.org/video-podcast/protests-and-rage-against-lockdowns-and-mandates-all-over-the-world/ 21:28, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

www.kontrowersje.netwww.kontrowersje.net

7 2

Za pół roku będzie w Polsce 70% „foliarzy” i to wyznaczy polityczne kierunki!
Ludzie mają do mnie pretensje, co już samo w sobie jest karygodne i niedopuszczalne, takich rzeczy geniuszowi się nie robi! Dodatkowy i poważny problem w tym, że ludzie mają bardzo dziwne pretensje, mianowicie do mojego „optymizmu”, tymczasem nigdy nie byłem optymistą, zawsze sceptykiem i realistą. Cała sztuka poprawnej analizy polega na tym, żeby dostrzegać to, czego inni, przeważnie z przyczyn psychologicznych, nie dostrzegają albo mają zaburzony obraz. Nie przeczę, trudno jest widzieć, że politycy na całym świecie przegrywają z „pandemią”, gdy jest coraz więcej rygoru i zakazów z nakazami, ale to jest właśnie najbardziej dobitny syndrom końca paranoi. Po zamordyzmie nie ma innych środków i właśnie po zamordyzm sięgnięto, co wystarczy na parę miesięcy, ale co potem?

Polska specyfika jest taka, że u nas to wygląda naprawdę łagodnie i nie za sprawą mądrości władzy, która jeszcze rok temu niczym nie różniła się od Australii, a na wiosnę 2020 roku przebijała Austrię. Polacy są wyczuleni na polityczne teatrzyki i nie tylko PRL ich tego nauczył, okrągły stół i Balcerowicz dali nie gorszą szkołę. Parę miesięcy temu pisałem, że PiS jeśli chce zachować resztki poparcia będzie musiał zmienić kurs, inaczej straci swoje bastiony. Wówczas mało kto się z tym zgadzał, dziś stało się to faktem, w mojej ocenie zbyt późnym, aby dało PiS polityczne zyski, natomiast na pewno zatrzyma straty. Mamy do czynienia z zupełnie innym kursem i widać to choćby po Niedzielskim, który stracił wszystkie argumenty. Jeśli Witek w Polsacie mówi Matką Kurką i wreszcie dostrzega, że „foliarskie” województwa zamykają tabelę, podczas gdy „naukowe” ją otwierają, to sprawa jest zamknięta. Stało się dokładnie tak, jak pisałem, że się musi stać i dlatego z czystym sumieniem oraz umysłem napiszę jeszcze bardziej „szokującą” rzecz. Mniej więcej w okolicach czerwca 2022 roku wszyscy po dwóch dawkach stracą „paszporty” i będą mogli je przedłużyć wyłącznie trzecią dawką. Ostatnie dane, jakie otarły mi się o uszy mówiły, że do tej pory trzecią dawkę przyjęło 3% uprawnionych.

Nie ma takiej fizycznej możliwości, aby po obrazkach z sezonu i wiedzy z otoczenia, rodziny, miejsca pracy, znajomych i tak dalej, na te gusła dało się nabrać więcej niż 30%. Gdy to przeliczymy na kapitał polityczny, to wyjdzie nam jakieś 20% dla opozycji i 10% dla PiS-u. po drugiej stronie pozostanie 70% do zagospodarowania. Wiadomo, że szczególnie „opozycja” do mądrych nie należy, oni potrafią biegać z reklamówkami po białoruskiej granicy, gdy 60% Polaków jednoznacznie domaga się porządku z „uchodźcami”, ale takie proporcje muszą skłonić do myślenia. Krótko mówiąc w przyszłym roku na „pandemii” politycznie będzie można tylko i wyłącznie przegrać i to z kretesem. Prócz zmiany proporcji, dojdzie kolejne pół roku zmęczenia absurdami, bezczelnością polityków na imprezach dziennikarzy i tak dalej. Pytają mnie ludzie skąd u mnie taki optymizm? Odpowiadam kolejny raz, że to czysty realizm podparty prostymi faktami, które po przełamaniu psychologicznej bariery same się odsłaniają. Zapamiętajcie sobie te słowa, wszyscy przerażeni i pognębieni, że „pandemia” się kończy, jedzie na oparach i nie ma takiej możliwości, żeby złapała drugi oddech.


W Polsce właściwie mamy wszystko co najgorsze za sobą, choćby jakimś cudem przeszła jedna ustawa dla pracodawców, to nikomu i tak włos z głowy nie spadnie, bo będziemy mieli chore, ale martwe i bezużyteczne przepisy. O obowiązku „szczepień” nie ma mowy, to co pozostaje? Upadek całej tej inżynierii, który na świecie potrwa nieco dłużej, ale w Polsce termin przedłużania „paszportów” będzie ostatecznym ciosem. Ze wszystkich mało rozumnych partii PiS dostrzegł to pierwszy i dla utrzymania władzy będzie szedł drogą odwrotu. Jak to się skończy mało mnie obchodzi, u mnie za to co zrobili głosu nie dostaną na pewno i podejrzewam, że nie będę osamotniony w tej decyzji. Nie zmienia to jednak zasadniczego faktu, że politycznie na „pandemii”, szczególnie partia rządząca, nie ma już nie do ugrania, za to wszystko może stracić. W takich okolicznościach przewidywanie przyszłych politycznych kierunków, to banał – „wirus w odwrocie”.

https://www.kontrowersje.net/za-pol-roku-bedzie-w-polsce-70-foliarzy-i-to-wyznaczy-polityczne-kierunki/ 21:33, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

HeheHehe

1 6

NOCNIKI TROLLE w natarciu . 21:47, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariusz MordaMariusz Morda

6 1

Z tą ustawą o ograniczenie praw niezaszczepionym to ja jako zaszczepiony mam taki problem, że dzisiaj przegłosują zabranie praw im, a jutro nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać prawa np. mięsożercom w ramach zielonego ładu.

Nie pozwalajmy na precedensy bo zrobi się niebezpiecznie.

https://twitter.com/MariuszMorda/status/1462850947261030409 23:05, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zmianynaziemi.plzmianynaziemi.pl

6 2

Zybertowicz jest postacią dość wyrazistą. Wyraża swoje poglądy raczej bez ogródek. Jednak wydaje się, że nie o wszystkim wolno mu mówić, a już na pewno powinien trzymać się jakiejś ustalonej z rządem wersji. Prezydent Duda i PiS, to nie są bowiem dwa oddzielne byty ideologiczne.

Tym bardziej zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.

Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.

Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.

Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.

Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.

Komu zatem mamy wierzyć: ministrowi zdrowia Niedzielskiemu, premierowi Morawieckiemu, jego pandemicznym ekspertom, czy może takim ludziom jak prof. Zybertowicz?

Od tego komu zaufamy, może bowiem zależeć nasze zdrowie i życie.

https:///wiadomosc/czy-doradca-prezydenta-dudy-przypadkiem-ujawnil-prawde-o-szczepionkach-na-covid-19 23:07, 23.11.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jaja

0 1

...a skąd wiadomo, że takie nieznane konsekwencje będą po szczepieniu- jak nikt o tym nie wie?
A PO ZACHOROWANIU NA COVID - WIEMY WSZYSCY JAKE SĄ KONSWKWENCJE :):):)!!!! 06:19, 24.11.2021


GucioGucio

0 0

@ja. Dlatego wszelkie specyfiki lekarskie przed dopuszczeniem do powszechnego użytku powinny być badane co najmniej 5 lat w celu określenia ich skutków ubocznych. No cóż, skoro tak oczywiste rzeczy tłumaczyć, to szkoda słów. Słuchajcie dalej tubę propagandy szczepionkowej, czyli przede wszystkim TVN 24. 10:33, 24.11.2021


POLSKA CHATAPOLSKA CHATA

4 1

POLSKA CHATA BISKUPIN

Jedyna naprawdę wykluczona grupa:

https://www.youtube.com/watch?v=PPRF3qu9HJQ&t=454s 23:14, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dr PIOTR RUBASdr PIOTR RUBAS

7 2

Zaprzestać testowania!

https://www.youtube.com/watch?v=tFmxv4js6DI 23:25, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

konieckoniec

3 2

Oficjalnie koniec pandemii w Polsce i znowu geniusz @PiotrWiel miał racje :)

Właśnie na Polsacie Marszałek Witek powiedziała: W naszych bastionach jest najmniej szczepień ale jest najmniej zakażeń , w Mazowieckim najwięcej szczepień , najwięcej zakażeń !!

https://twitter.com/okonkevin247/status/1463216832127590405 00:17, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piotr WielguckiPiotr Wielgucki

3 1

Nie ma w tej chwili bardziej gnojonej, prześladowanej i wykluczonej mniejszości niż 45% niezaszczepionych Polaków, do tego żadna instytucja krajowa, czy międzynarodowa nie broni ich praw. I to jest jedyny realny, a nie publicystyczny faszyzm, jaki widać gołym okiem!

https://twitter.com/PiotrWiel/status/1462923902695399428 07:14, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%