Zamknij
REKLAMA

Ponad 3 promile alkoholu u kierującego BMW

11:24, 19.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki zgłoszeniu dwóch podróżujących krajową „dziewiątką” świadków, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw, który jechał całą szerokością jezdni. Obydwaj mężczyźni widząc niepokojące zachowanie kierowcy, zadzwonili na numer alarmowy, informując o swoich podejrzeniach. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godz.15 dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał dwa zgłoszenia od kierowców podróżujących drogą krajową nr 9 w kierunku Cmolasu. Zgłoszenia dotyczyły kierującego bmw, który może znajdować się pod działaniem alkoholu. Według relacji zgłaszających, którzy jechali za bmw, kierowca jechał od jednej krawędzi jezdni do drugiej i zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu.

Dzięki przekazywanym informacjom, policjanci szybko dotarli do mężczyzny, który zatrzymał się aby zrobić zakupy w jednym ze sklepów na terenie Cmolasu.

Funkcjonariusze wylegitymowali i sprawdzili stan trzeźwości wskazanego mężczyzny. Jak się okazało podejrzenia zgłaszających okazały się uzasadnione. Badanie stanu trzeźwości 34-latka wykazało 3,2 promila alkoholu w jego organizmie.Mieszkaniec gminy Majdan Królewski został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Po przeprowadzeniu postępowania przygotowawczego, jego sprawą zajmie się sąd.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

DDDD

1 1

Gestapowcy, pewnie nawet własną matke by sprzedali 13:39, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XpXp

3 0

Jak to mawiają: "PIĆ to trzeba umieć !" 19:42, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA