Zamknij
REKLAMA

Wjechał do rowu. Miał 2,6 promila alkoholu

10:59, 09.04.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dębiccy policjanci wydziału prewencji interweniowali wobec pijanego kierowcy. Mężczyzna miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Podczas interwencji okazało się, że 28-latek nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz o jego przyszłości zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 23, na obrzeżach miejscowości Gumniska. Z informacji przekazanych oficerowi dyżurnemu dębickiej jednostki wynikało, że kierowca opla corsy wjechał do przydrożnego rowu. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Na miejscu pasażera siedział pijany mężczyzna, który nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Ropczyc. Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Alkomat wskazał ponad 2,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Ropczyc ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna został opatrzony medycznie przez załogę karetki pogotowia, przeprowadzono także wywiad epidemiologiczny. Po zakończeniu interwencji, mężczyznę przewieziono do miejsca zamieszkania, a pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. O przyszłości 28-latka zadecyduje teraz sąd.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA