Zamknij
REKLAMA

Podziękowanie dla mieszkańców za zaangażowanie w kampanię od Posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa

01:38, 13.07.2020 | Ogłoszenie płatne

To ogromna radość, że po bardzo intensywnym czasie, na kolejną kadencję Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej został Prezydent Polskich Spraw Andrzej Duda.

Zwycięstwo Andrzeja Dudy to ogromny sukces który jest wynikiem wielkiej pracy i ogromnego poświęcenia ponad 10 mln osób co stanowi najlepszy w historii polskich wyborów wynik który osiągnęliśmy po bardzo trudnej kampanii.

Serdecznie dziękuje drużynie Andrzeja Dudy za zebrane podpisy poparcia a także każdą rozdaną ulotkę, każdy wywieszony baner i przekonywanie innych do udziału w głosowaniu. Jak widać, warto było ciężko pracować aby osiągnąć tak spektakularny wynik. Za to ogromne zaufanie wyborców poprzedzone wieloma spotkaniami, rozmowami i słowami wsparcia, serdecznie jeszcze raz dziękuje. Polacy pokazali że Polska jest dla nich Najważniejsza.

To zwycięstwo umożliwi kontynuację wielu dobrych zmian które zaszły w Polsce i polskich rodzinach w ciągu ostatnich 5 lat. To była prawdziwa przyjemność koordynować kampanię wyborczą Prezydenta Andrzeja Dudy w Powiecie Mieleckim i zapracować wspólnie z mieszkańcami na 71,32 % oddanych na niego głosów przy rekordowej frekwencji wynoszącej aż 67,15 %.

Fryderyk Kapinos
Poseł na Sejm RP

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA