Zamknij
REKLAMA

Piłkarz Stali zachęca do adopcji psów

21:52, 05.02.2020 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Obrońca piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec Wojciech Lisowski szuka nowego domu dla dwóch psów, które zagubiły się na drodze wojewódzkiej Mielec - Kolbuszowa.

Przed tygodniem mielecki piłkarz zaniepokoił się losem dwóch psów, które biegały po drodze w miejscowości Kosowy. Zabrał je z ruchliwej trasy i zaczął szukać właścicieli. Niestety, nie zlokalizował nikogo, kto przyznawałby się do zwierząt. Być może te zostały porzucone. Psy trafiły pod opiekę gminy Niwiska i teraz trwa akcja szukania dla nich nowego domu. W innym wypadku wylądują w schronisku.

[ZT]55081[/ZT]

Lisowski sam jest właścicielem psa i rozumie potrzeby zwierząt. Pojechał do Niwisk, gdzie czasowo przebywają dwa znalezione przez niego psy, by sprawdzić w jakim są stanie i przywieźć im karmę.

- Gmina szuka im nowego domu. Chciałbym im pomóc i zaangażować się w tę akcję. Mam nadzieję, że wśród nas są jeszcze osoby, które mają dobre serca i przygarną do siebie te pieski, pokochają je i dadzą im nowy dom. W ramach podziękowań, z chęcią zaproszę te osoby na mecz ligowy PGE FKS Stal Mielec i osobiście przekaże im swoją koszulkę, z podpisami całego zespołu - przekazuje Wojciech Lisowski.

Chętni do adopcji psów powinni kontaktować się z Gminą Niwiska.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

VoltVolt

6 15

Niech sam weznie, co nie stać go 22:58, 05.02.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

xDxD

7 1

Jestes typowym polaczkiem , tfu 10:11, 06.02.2020


__

7 2

On już ma przynajmniej jednego psa, więc komentarz niezbyt trafny. 11:35, 06.02.2020


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone