Zamknij
REKLAMA

Pool Party na mieleckim basenie [FOTO]

15:02, 19.08.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 17 sierpnia 2019 roku zostało zorganizowane wydarzenie o tematyce hawajskiej pod nazwą Pool Party. Odbyło się ono na mieleckim kąpielisku letnim MOSiR w Mielcu, a pomysłodawcą oraz organizatorem imprezy była Fundacja Klub Młodych Liderów. Wydarzenie przyciągnęło bardzo dużą ilość mielczan, którzy bawili się jak na egzotycznych wakacjach.

W tym dniu basen zamienił się w rajską wyspę, a to za sprawą licznych dekoracji oraz niespodzianek przygotowanych przez Młodych Liderów. Wydarzenie miało na celu urozmaicenie codziennego dnia i zapewnienie niezapomnianych wrażeń uczestnikom.

Główną częścią wydarzenia były oczywiście gry, animacje oraz tańce, nie tylko dla dzieci, ale dla każdego niezależnie od wieku. Najwięcej zainteresowania miała ogromna bitwa na balony z wodą, podczas której każdy uczestnik został trafiony balonem. Ale to nie wszystko… Był także mega twister, balonówka, czyli odmiana piłki siatkowej, strzał z pistoletu na wodę do celu, wyścig na dmuchawcach, skręcanie balonów i wiele innych. Jak Hawaje to także latino tańce, muzyka oraz libo! A to wszystko dopełniło pirackie poszukiwanie skarbu, którym okazała się być słodka nagroda. Na koniec dzieci mogły także rozbić piniate z cukierkami.

Hawaje to także egzotyczne owoce, które można było znaleźć w Tiki Barze. Na uczestników czekały orzeźwiające koktajle, drinki bezalkoholowe, owoce w czekoladzie, lody, sałatki owocowe i wiele innych. Klimat wydarzeniu dodały także naszyjniki hawajskie oraz degustacje owoców prowadzone przez hostessy. Do dyspozycji gości były także dmuchane zabawki, czy piłki,

Mielczanie mogli uczestniczyć również w Aqua Zumbie, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Cały klimat podkreślały doskonałe dekoracje zrobione przez wolontariuszy Klubu Młodych Liderów. Nie zabrakło hawajskich spódniczek, girland zawieszonych nad głowami uczestników, kolorowych balonów i tematycznych znaków prowadzących do wybranych atrakcji.

Na twarzach dzieci można było zobaczyć szeroki uśmiechy i wielkie zadowolenie. Jedno z częściej zadawanych pytań po zakończonej imprezie to: „Czy będzie kolejna edycja Pool Party?”.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone