Zamknij
REKLAMA

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 maja 2020 r. zaopatrzony Sakramentami Świętymi zmarł Najukochańszy Mąż, Tatuś i Dziadziu

ŚP Bogusław Presman żył lat 65

Wyprowadzenie Urny z Kaplicy Domu Pogrzebowego Charon do Kościoła pw. Ducha Świętego (Borek) nastąpi w dniu 22 maja 2020 r. (piątek) o godz. 13:45. Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 14:00. Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Urny na Cmentarz Parafialny w Sędziszowie (Grobowiec Rodzinny) dnia 23 maja 2020 r. (sobota)

O czym zawiadamia pogrążona w smutku i żałobie Rodzina

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

kondolencje (0)

Brak kondolencji, Twoja może być pierwsza.

Dodaj kondolencje

REKLAMA