Zamknij
REKLAMA

hej.mielec.pl TV: Co za PAKS w Mielcu?

14:28, 03.06.2022
REKLAMA

hej.mielec.pl TV:
• Zwołanie pilnej, nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Mieleckiego i ponowne rozstrzygnięcie kwestii najmu powierzchni dla Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w mieleckim szpitalu zapowiedzieli na konferencji prasowej przedstawiciele Zarządu Powiatu Mieleckiego.

• Jak przekonywał starosta, radni koalicji, którzy na poniedziałkowej sesji wstrzymali się od głosu w kluczowym głosowaniu nad odstąpieniem od przetargowego trybu najmu powierzchni, co doprowadziło do kryzysu, który może skończyć się brakiem zabezpieczenia kardiologicznego pacjentów od 1 stycznia, mają zmienić swoje zdanie.

• Kluczowe w zmianie decyzji radnych koalicji miało być czwartkowe spotkanie w szpitalu z Radą Ordynatorów. Spotkane było poprzedzone listem otwartym, w którym ordynatorzy szpitala jednoznacznie przestrzegli przed odstąpieniem od współpracy z PAKS wskazując na ogromne ryzyko i narażenie zdrowia i życia pacjentów od stycznia 2023 roku. Medycy pokazali też ogromne, wielomilionowe potrzeby w zakresie zakupu sprzętu.

REKLAMA? [email protected]

http://hej.mielec.pl
https://www.facebook.com/hejmielecpl/
https://www.facebook.com/hejgrupa/
https://twitter.com/hejmielec
https://www.instagram.com/hejmielec/

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

poliglotapoliglota

0 1

najpierw to niech chlopina nauczy się zdania składać i je wypowiadać a później można się zastanowić na na zwolaniem spotkania 15:22, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz