Zamknij

O KORONAWIRUSIE SŁOW KILKA

09:18, 15.03.2020

Na swoim facebooku i instagramie zapytałam Was czego chcielibyście się dowiedzieć o wirusie - wrzucam vlog w którym odpowiadam na Wasze pytania z perspektywy osoby przebywającej w Chinach.

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(2)

łojłoj

2 2

Ładnie masz nabżdżone w dyni. Pewnie korzystasz z samych gadżetów, bo żaden facet nie chce z tobą gadać. Z pisiorów jesteś?, czy jak?

01:25, 03.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OO

1 0

Głowa mnie rozbolała

20:09, 03.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz