Zamknij
REKLAMA

Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego dla Kazimierskiego

2019-09-30 14:48:52
REKLAMA

- Mam dziś zaszczyt i olbrzymią satysfakcję, że honorową odznaką „Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego” wręczymy Edwardowi Kazimierskiemu, człowiekowi dzięki któremu nasz region, kojarzony jest nie tylko z lotnictwem, ale także z największymi sukcesami sportowymi. Kierował bowiem Fabrycznym Klubem Sportowym Stal Mielec w okresie jego największej świetności. Jak to w życiu bywa pan Edward nie planował, ani nawet nie marzył, że będzie zarządzał sportową organizacją i to z czołówki kraju – mówił marszałek Władysław Ortyl w laudacji na cześć nowego „Zasłużonego dla Województwa Podkarpackiego”.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

RodakRodak

1 0

Wspaniały Prezes Stali Mielec, pan Kazimierski jak nikt zasłużył na ten honor. Zawsze będzie mi się kojarzył z największymi osiągnięciami sportowymi mojego miasta. Gratuluję! 05:27, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone