Zamknij
REKLAMA

hej.mielec.pl TV: Bieniek wyłączył Blicharczyka

2019-02-25 11:47:05
REKLAMA

hej.mielec.pl TV: Bieniek wyłączył Blicharczyka?

Piąta sesja Rady Miejskiej w Mielcu nowej kadencji zwołana została na czwartek 28 lutego. Poprzednie obrady niestety upływały pod znakiem zaskakujących sytuacji. Ostatnio radny Jakub Blicharczyk z PiS oburzył się postawą przewodniczącego Rady Bogdana Bieńka.

- Zabrałem głos w temacie bezzasadności i bezsensowności zwołania w najbliższym czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w sprawie czystego powietrza, potrzeba konkretnych działań a nie kolejnych dywagacji. Takie sesje nadzwyczajne już się odbywały i niewiele wniosły w poprawie powietrza. Kolejny raz będziemy analizować, dywagować etc.? - relacjonował Blicharczyk.

- I tu stała się rzecz kuriozalna, i w mojej opinii karygodna: Przewodniczący Rady Miasta Bogdan Bieniek wyłączył mi mikrofon bez podania uzasadnienia! W ten oto sposób przedstawicielowi mieszkańców koalicja rządząca odbiera prawo głosu. A kilka minut wcześniej inny członek klubu "Nasz Mielec" Zdzisław Nowakowski mówił o potrzebie wdrożenia Kodeksu Etyki Radnego! Jak do jego słów o etyce ma się postawa przewodniczącego? - oświadczał Blicharczyk.


REKLAMA? [email protected]

 

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

MaciekMaciek

6 3

O co chodzi??? Przewodniczący przez pomyłkę pomylił przyciski i przeprosił kilka razy - co było słychać!!! O co chodzi??? Tania sensacja i podgrzewanie nastrojów prze hejtowy portal. Albo opłacona jak większość ostatnio przez PIS publikacji. 21:52, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz