Przychodnia na ulicy Chałubińskiego, ta na Smoczce utraciła dofinansowanie na remont! Ma być tylko zbudowana w PRZYSZŁOŚCI WINDA!!! Osoby starsze, lub z dysfunkcją, nie mogą dotrzeć tygodniami na zabiegi i do lekarzy!
Włodarze w czarnych ornatach z krzyżami na piersi, dumnie paradują przed ołtarzem lub na Cyranowskiej Gorce! W glebokiej pogardzie mają doczesne, niezbędne potrzeby seniorów i chorych!
16:41, 25.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Kargil21:08, 25.06.2026
30
To są niby jacyś rycerze... a wiadomo każdy rycerz ma zakuty łeb w jakiś hełm, kask, czy inny rondel... a to uniemożliwia myślenie 😁😁💪🤔🤔
21:08, 25.06.2026
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
5 0
Przychodnia na ulicy Chałubińskiego, ta na Smoczce utraciła dofinansowanie na remont! Ma być tylko zbudowana w PRZYSZŁOŚCI WINDA!!! Osoby starsze, lub z dysfunkcją, nie mogą dotrzeć tygodniami na zabiegi i do lekarzy!
Włodarze w czarnych ornatach z krzyżami na piersi, dumnie paradują przed ołtarzem lub na Cyranowskiej Gorce! W glebokiej pogardzie mają doczesne, niezbędne potrzeby seniorów i chorych!
3 0
To są niby jacyś rycerze... a wiadomo każdy rycerz ma zakuty łeb w jakiś hełm, kask, czy inny rondel... a to uniemożliwia myślenie 😁😁💪🤔🤔
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz