Zapytaj

Zamknij

Dworzec Dlaczego w Mielcu nie może być wspólnego dworca PKP - PKS tylko muszą być dwa oddzielne budynki? Czy to takie trudne? 25-06-2026 07:39:37

60

komentarze (2)

REWIZORREWIZOR

5 0

Przychodnia na ulicy Chałubińskiego, ta na Smoczce utraciła dofinansowanie na remont! Ma być tylko zbudowana w PRZYSZŁOŚCI WINDA!!! Osoby starsze, lub z dysfunkcją, nie mogą dotrzeć tygodniami na zabiegi i do lekarzy!
Włodarze w czarnych ornatach z krzyżami na piersi, dumnie paradują przed ołtarzem lub na Cyranowskiej Gorce! W glebokiej pogardzie mają doczesne, niezbędne potrzeby seniorów i chorych!

16:41, 25.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KargilKargil

3 0

To są niby jacyś rycerze... a wiadomo każdy rycerz ma zakuty łeb w jakiś hełm, kask, czy inny rondel... a to uniemożliwia myślenie 😁😁💪🤔🤔

21:08, 25.06.2026


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz