Jakis dobry psycholog? Polecicie jakiegoś dobrego psychologa05-08-2019 20:07:01
Nick20:13, 05.08.2019
W Mielcu takich nie ma. Najbliżej Kraków.
Psycholozek20:20, 05.08.2019
Zgadzam sie z przedmowca. W Mielcu nie ma dobrych psychologow. Tutaj mamy takie pleciugi co gadaja a na niczym sie nie znaja. Najblizej tylko Krakow.
arottenapple07:18, 06.08.2019
Byłeś u wszystkich?
DJ21:15, 05.08.2019
Dla kobiet tylko doktor Bolec.
Kaja22:51, 05.08.2019
Pstcholog- Katarzyna Dziuba-Owsianka
z23:06, 05.08.2019
W Rzeszowie jest bardzo fajna doktor J.Hałaj, przyjmowała kiedyś także w Kolbuszowej.
Zawsze warto porozmawiać i samemu ocenić .Każdemu pasuje co innego, nie ma dwu identycznych osobowości.
arottenapple07:24, 06.08.2019
Jak wspomina poprzednik - z bliższych miejsc - Kolbuszowa. Naprawdę niemały wybór, wszyscy na NFZ, kolejki zdecydowanie krótsze niż w Mielcu.
A w Rzeszowie to już w ogóle wiele opcji, rozmaite nurty, starsi, młodsi - do wyboru do koloru.
Nie trzeba jechać aż do Krakowa.
Zakładając terapię 2 razy w tygodniu po 50 minut - to już chyba przekracza granicę opłacalności.
Chociaż w gruncie rzeczy ma się dużo czasu na myślenie po drodze ;)
psych08:20, 06.08.2019
dla dzieci dr Szula, przyjmuje w Tarnobrzegu
polkas09:05, 06.08.2019
Dr Szula jest lekarzem. Autor postu szuka psychologa
Xyzxyz17:03, 06.08.2019
Patrząc na poprzednie komentarze chciałabym sprostować, iż psycholog nie prowadzi terapii.
Psycholog to osoba po studiach magisterskich, najczęściej udziela pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w sytuacjach kryzysowych czy prowadzi wstępną diagnozę, przy czym specjalizacja psychologa także jest ważna, poniewaz moze byc ona różna (dziecięca, kliniczna itd.)
Jeśli natomiast chodzi o terapię, a zatem regularne spotkania, może prowadzić je tylko psychoterapeuta, czyli osoba posiadająca dodatkowe, podyplomowe 4-letnie wykształcenie w wybranym przez siebie nurcie (poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym bądź innym, z ktorymi warto zapoznać się wcześniej, przed przystąpieniem do terapii, by móc odpowiednio dobrać nurt do problematyki). Psychoterapeuta wcale nie musi byc jednak psychologiem, moze być to osoba po socjologii, pedagogice itd.
Jeśli natomiast chodzi stricte o diagnozę czy leki, uprawniony do tego jest wyłącznie lekarz psychiatra.
Warto zatem zdecydować się na odpowiedniego specjalistę, adekwatnie do potrzeb, aby pomoc była jak najbardziej skuteczna.
Ze swojej strony polecam psychoterapeutke Bajger-Rybę, a jako psychologa pana Gromnego.
Krzysztof19:46, 06.08.2019
W Dębicy jest świetna. Testy dla kierowców też prowadzi. 10/10. Mi pomogła. Nie pamiętam nazwiska. Poleciła mi lekarka.
Kris19:48, 07.08.2019
Jeżeli nie masz możliwości dojazdu lub pracujesz w różnych godzinach, zawsze możesz poszukać takiej pomocy online. Ostatnio pojawiło się sporo stron gdzie reklamują się poradnie psychologiczne i oferują psychoterapie bez wychodzenia z domu. To taka alternatywa jeżeli nie przeszkadza Ci rozmowa z kimś poprzez skype.?
Anna_8512:19, 08.09.2021
Mam pytanie o psychologa dla dzieci w Mielcu. Czy korzystał ktoś usług w http://gabinetydobrejterapii.pl/psycholog-dla-dzieci/
Ania00:22, 06.01.2022
Polecam Panią Bajger-Rybe rzeczowa, empatyczna, z ogromną wiedzą. Po pierwszym spotkaniu ulga niesamowita.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 1
Alicja Grzesik- doświadczony psychoterapeuta