Trześń - Wieś? Trześń to wieś w administracji gminy mielec? Czy zatem obowiązują tam te same przepisy ruchu drogowego co w Mielcu i innych rejonach naszego kraju czy to jakaś autonomia transportowa jest? O co mi chodzi. Przejazdem będąc kilkukrotnie dostrzegłem: 1. Brak przystanków autobusowych (tzn wiata jest, brak znaku a co za tym idzie przystanek nie istnieje w myśl przepisów. 2. Parkowanie na drodze, jazda zygzakiem to standard, mieszkańcy pomimo posiadania podwórek i podjazdów usilnie parkują na drodze. 3. Chodniki wydają się być tylko dla psów, ludzie nimi nie chodzą, nie wiem czy to brak przyzwyczajenia jakaś tradycja albo właśnie odmienne przepisy. 4. Jazda lewą stroną, okazuje się, że obowiązuje na terenie tej wsi ruch lewostronny a zwłaszcza w okolicach sklepów, czy to jakieś zaszłości emigracyjne czy aż tylu mieszkańców z UK wróciło i jeszcze się nie przyzwyczaili? 5. Rowerzyści, już nie jazda "gęsiego", czy nawet parami obok siebie, tam się jeździ trójkami albo czwórkami i taka jazda wydaje się być uprzywilejowana. 6. Kierunkowskazy, to że w samochodach marki BMW nie są montowane to wie cała Europa ale w autonomii Trześniowej zdemontowane zostały chyba wszystkim mieszkańcom. 7. Policja, na eks terytorializm wskazywać może również notoryczny brak policji i karania tego rodzaju absurdów drogowych, jeśli już się w okolicach pojawia to z suszarką i w miejscowości Grochowe, dziwnym trafem Trześń jest omijana. 8. Alkohol, wydaję się również, że normy alkoholu dla kierowców tam są dużo wyższe, (2,5 promila tak na oko), bo rowerzystów pijanych jest tam więcej niż komarów na stawach. Dziękuję za przeczytanie tego długiego pytania i jeśli ktoś zna odpowiedź rad będę jeśli mi jej udzieli. :D 10-08-2020 18:26:50
2 32
Trzepnij sobie konika
1 2
Dopisz że jesteś miejscowy piszący .
23 4
Trześń to stan umysłu. Tam same dziwne przypadki mieszkają.
4 3
Twój Stary to stan umysłu
2 3
Jedynym przypadkiem to ty jesteś spytaj ojca ty dzieciaku z nie dotlenieniem mózgowym
4 2
Ty zostałeś zrobiony przypadkiem bo twój stary za pozno wyciągnął
4 1
Dziwny przypadek to twoja rodzina
5 5
bo tam czesini mieszkają nie trzesini, bo jak bez zadychy można wymówić trz,
co kraj to obyczaj
8 10
Sami bezmózgowcu siła robocza dawnego melnoxsu
3 0
Co to jest melnoxsu?
3 0
Nie chce wiedzieć co siedzi w głowie takiego pustego dziecka. Mama cię nie kocha i musisz się wyżalić. Każdy ma prawo wyrazac swoją opinie na jakiś temat ale nie że jakiś random pisze melnoxsu co to za shit w ogóle jest. Pisze się Kronospan ty niedorobiony dzieciaku z porazeniem mózgowym. Es. Pozdrawiam obywateli miejscowsci trzesn wasz król i władca obojczyk.
2 4
Trzęsie się ziemia Trzęś jak popije tydzień to mi się ręce trzęsą nie mogę pały utrzymać jak siuram
12 1
Przyklad idzie z "gory". Poprzedni proboszcz byl pijusem i milosnikiem burdeli a i mlodym dziewczynom lubil wsadzic reke pod sukienke wiec co sie dziwic ze cala wies wykolejona ;)
5 1
Tam kolej nie jezdzi
1 0
Popatrz w górę
4 4
To po co tamtędy jeździsz? Znajdź inną drogę to pewnie napiszesz następny kolaborat z tym co ci przeszkadza.
3 0
Miałeś na myśli elaborat, i tak jest to forma elaboratu. Kolaborować możesz Ty z mieszkańcami tej uroczej jednostki terytorialnej.
2 1
O kurczę masz rację, miałem na mysli elaborat! Najważniejsze że zrozumiałeś przekaz 😊
5 1
W Rzeczpospolitej Trześniowskiej jest jeszcze jedna rzecz, o której zapomniałeś. Nie włącza się świateł w dzień, żeby nie wytracać żarówek w aucie. Chłopi z tej autonomicznej jednostki terytorialnej dopiero po przekroczeniu tabliczki "Mielec" włączają światła, bo może stać policja.
0 3
Twoje bogate słownictwo mnie powala, bo nie wiem jak dziecko w wieku 11 lat może napisać tak dojrzala wypowiedź. Obrażasz Trzesn a cały internet miał z ciebie beke bo biegles na otwarcie Galerii Navigator żebyś mógł kupić sobie kurczaka z kfc taniej niż zwykle. Szczególnie pluje na takich petow jak ty. Es. Pozdrawiam serdecznie obywateli miejscowości Trzesn. Wasz król i władca agent obojczyk.
0 0
Obojczyk to dziwki na mojego H. U. J. A muwily
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz