Kucharz

Nr oferty: StPr/19/0750Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleja Ducha Świętego 4A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kucharz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.03.2019
Wynagrodzenie brutto: do 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie wymagane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Piccola Italia Emanuele Memmola
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Ducha Świętego 4A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Emanuelle Memmola
    Numer telefonu: 531999351
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt.
    Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę linii lakierniczej i metalizacyjnej, realizowanie planu produkcyjnego na linii lakierniczej zgodnie z wytycznymi czasowymi, ilościowym
    StPr/19/0817
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Praca w Hotelu Polskim
    StPr/19/0818
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Pielęgniarka
    StPr/19/0822
    data rozpoczęcia pracy od 23.03.2019
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych I zmiana 7:00-15:00 II zmiana 15:00-23:00 III zmiana 23:00-7:00
    StPr/19/0804
    data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Doradca klienta II zmiany (7:00-19:00)
    StPr/19/0806

    Zatrudnienie przez Agencję zatrudnienia Nr KRAZ 9160 I zmiana 7-15
    StPr/19/0807
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Dbanie o czystość i porządek na obiekcie
    StPr/19/0811
    data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    sprzedaż części do maszyn rolniczych i ciągników
    StPr/19/0814
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzątanie obiektu
    StPr/19/0800
    wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

    Prace przy budowie dróg na terenie województwa podkarpackiego
    StPr/19/0773
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN