Florysta

Nr oferty: StPr/19/0728Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pisarka 9C, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: praca w kwiaciarni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność układania bukietów kwiatowych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Kwiaciarnia Zdzisław Wolski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pisarka 9C, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 531844390
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny: 531844390
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prace przy budowie dróg na terenie województwa podkarpackiego
    StPr/19/0773
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa metali praca na dwie zmiany: 7.00-15.00 15.00-23.00
    StPr/19/0776
    data rozpoczęcia pracy od 19.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Praca ze skanerem, ściąganie paczek z regału, zabezpieczanie paczek folią
    StPr/19/0777
    data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przygotowywanie potraw do kebaba i sałatek, dbanie o czystość lokalu.
    StPr/19/0780
    data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Sprzedawca-kasjer
    StPr/19/0783
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Obsługa Klientów na stoisku mięsnym, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, obsługa urządzeń tj. krajalnice, stekownice, weryfikacje terminów ważności.
    StPr/19/0784
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Prace związane z zbiorem ogórków i pomidorów w szklarni oraz pielęgnacją roślin.
    StPr/19/0787

    Prace związane ze zbiorem ogórków i pomidorów w szklarni oraz pielęgnacją roślin.
    StPr/19/0789

    Prace związane ze zbiorem ogórków i pomidorów w szklarni oraz pielęgnacja roślin.
    StPr/19/0791

    Pracownik restauracji
    StPr/19/0795
    wynagrodzenie od 13,5 - 14 PLN