Brukarz

Nr oferty: StPr/22/1511Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prace przy układaniu kostki brukowej, dowożenie materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie 2 lata, prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Turek Józef
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Korczaka 16A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Piotr Turek
      Numer telefonu: 697982300
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą: 697982300
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt., Godziny : 7:00-15:00
      Wykonywanie manicure i pedicure, makijażu, rzęs, zabiegów pielęgnacyjnych. I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Salon MORENA w Mielcu Al. Ducha Św. 29A
      StPr/22/1615
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      kelner
      StPr/22/1616
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Montaż produktów, obsługa zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych.
      StPr/22/1619
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      - ustawianie parametrów maszyny - kontrola pracy maszyny - dokonywanie pomiarów kontrolnych i prawidłowości detali - dbanie o bezpieczeństwo, porządek na stanowisku pracy
      StPr/22/1620
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      - składanie urządzeń z podzespołów, montaż, konserwacja modułów metalowych i izolacji - prace montażowe u klienta - dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych - wykonywanie prostych prac ślusarskich z wykorzystaniem elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych - staranne wykonywanie prac
      StPr/22/1621

      Negocjacja i reprezentacja firmy w kontekście biznesowym podczas spotkań z partnerami biznesowymi. Nadzorowanie i koordynacja wykonania zleceń od amerykańskiego klienta. Organizacja ofert do postępowań ofertowych. Negocjowanie cen i warunków dostaw usług, w tym maszyn i urządzeń używanych na terenie jednostki amerykańskiej w Mielcu, ustalenie strategii dotyczącej projektu i opiniowanie rozwiązań zaproponowanych przez współpracowników - bieżące zarządzanie budżetem projektu dostarczania usług najmu, konserwacji i instalacji maszyn - raportowanie przebiegu i stanu projektu do przełożonych oraz amerykańskiego klienta.
      StPr/22/1617
      wynagrodzenie od od 22 055,6 do 22 055,6 P

      Obsługa maszyn CNC i giętarki krawędziowej Godziny pracy do uzgodnienia
      StPr/22/1611
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Dokonywanie zakupów mniejszych partii materiałów budowlanych i dostarczanie na teren budowy, zaopatrywanie budowy w niezbędne sprzęty i urządzenia, analiza cen, praca zgodnie z BHP.
      StPr/22/1608
      data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/22/1609

      Praca bezpośrednio na budowie - nadzorowanie i kierowanie pracami budowlanymi pod kierunkiem inżyniera, analiza dokumentacji technicznej i organizacyjnej robót, prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów i sprzętu, kształtowanie optymalnych warunków pracy na budowie z uwzględnieniem prawa pracy i przepisów BHP.
      StPr/22/1601