Pielęgniarka lub położna

Nr oferty: StPr/22/0115Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pielęgniarka lub położna Praca w godzinach między 8:00 a 18:00 do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 36.75
Data rozpoczęcia: 13.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe Dyplom uprawniający do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MARMED" LEK. MED. BOGUSŁAWA I JAROSŁAW MARZEC SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Jarosław Marzec
    Numer telefonu: 175837246
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą, telefoniczny lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-18
    Ochrona mienia.
    StPr/22/0194
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, praca w Mielcu. I zmiana 14:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
    StPr/22/0195

    transport międzynarodowy (Bułgaria,, Rumunia.Litwa)
    StPr/22/0196
    data rozpoczęcia pracy od 21.01.2022
    wynagrodzenie od od 8 000 do 10 000 PLN

    Wykonywanie czynności obsługowo-serwisowych na silnikach, m. in. przeprowadzanie napraw głównych, przeglądów generalnych, remontów, modyfikacji silników w oparciu o zatwierdzone procedury i dokumentację techniczną, demontaż i weryfikacja części składowych silników, montaż silników z elementów oraz przeprowadzanie testów na hamowni, utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego powierzonego sprzętu, posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi, rozwiązywanie problemów technicznych wynikających z eksploatacji silników, samodzielne diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych.
    StPr/22/0171
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Robotnik gospodarczy Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Agencje Pracy Tymczasowej
    StPr/22/0172
    data rozpoczęcia pracy od 20.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

    Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przemysłu farmaceutycznego, uczestniczenie w procesie przezbrajania, ustawiania oraz mycia maszyn i urządzeń, praca w systemie 3 zmianowym dbałość o powierzone mienie, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, przestrzeganie obowiązujących procedur, norm i instrukcji. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
    StPr/22/0187
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    - Obsługa maszyn w linii SMT, maszyn montażowych i inspekcyjnych, - Ustawianie i uruchamianie procesu produkcji, - Kontrola poprawności montażu produkcji PCB, - Wykonanie przeglądu maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną
    StPr/22/0189

    - dostarczanie towaru pod zlecenia produkcyjne - obsługa komputera - obsługa skanerów
    StPr/22/0190

    realizacja planów produkcji wspólnie z zespołem, obsługa maszyn CNC po odbytym szkoleniu wewnętrznym
    StPr/22/0158
    data rozpoczęcia pracy od 19.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Robotnik budowlany
    StPr/22/0152
    wynagrodzenie od od 3 500 do 3 500 PLN