Spawacz

Nr oferty: StPr/22/0113Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Spawanie instalacji wodno-kanalizacyjnych w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym. Praca za granicą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, 2 lata doświadczenia, znajomość j. angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sebastian Kardyś
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 25b, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Sebastian Kardyś
      Numer telefonu: 577976779
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą: 577976779
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Ochrona mienia.
      StPr/22/0194
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, praca w Mielcu. I zmiana 14:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
      StPr/22/0195

      transport międzynarodowy (Bułgaria,, Rumunia.Litwa)
      StPr/22/0196
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2022
      wynagrodzenie od od 8 000 do 10 000 PLN

      Wykonywanie czynności obsługowo-serwisowych na silnikach, m. in. przeprowadzanie napraw głównych, przeglądów generalnych, remontów, modyfikacji silników w oparciu o zatwierdzone procedury i dokumentację techniczną, demontaż i weryfikacja części składowych silników, montaż silników z elementów oraz przeprowadzanie testów na hamowni, utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego powierzonego sprzętu, posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi, rozwiązywanie problemów technicznych wynikających z eksploatacji silników, samodzielne diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych.
      StPr/22/0171
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Robotnik gospodarczy Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Agencje Pracy Tymczasowej
      StPr/22/0172
      data rozpoczęcia pracy od 20.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przemysłu farmaceutycznego, uczestniczenie w procesie przezbrajania, ustawiania oraz mycia maszyn i urządzeń, praca w systemie 3 zmianowym dbałość o powierzone mienie, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, przestrzeganie obowiązujących procedur, norm i instrukcji. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
      StPr/22/0187
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      - Obsługa maszyn w linii SMT, maszyn montażowych i inspekcyjnych, - Ustawianie i uruchamianie procesu produkcji, - Kontrola poprawności montażu produkcji PCB, - Wykonanie przeglądu maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną
      StPr/22/0189

      - dostarczanie towaru pod zlecenia produkcyjne - obsługa komputera - obsługa skanerów
      StPr/22/0190

      realizacja planów produkcji wspólnie z zespołem, obsługa maszyn CNC po odbytym szkoleniu wewnętrznym
      StPr/22/0158
      data rozpoczęcia pracy od 19.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Robotnik budowlany
      StPr/22/0152
      wynagrodzenie od od 3 500 do 3 500 PLN