Sprzedawca

Nr oferty: StPr/18/3320Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Księdza Skargi 4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru, układanie towaru, obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowa "VIGO" Małgorzata Antoń
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Księdza Skargi 4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Wiktor Antoń
    Numer telefonu: 602767950
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn.-pt., Godziny : 7-15
    Fryzjer damski praca na dwie zmiany: 8.00-16.00 09.00-17.00
    StPr/18/3382
    data rozpoczęcia pracy od 14.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    fryzjer męski praca na dwie zmiany: 8.00-16.00 09.00-17.00
    StPr/18/3383

    asystent nauczyciela przedszkola praca na jedną zmianę od 7.00 do 15.00
    StPr/18/3378
    data rozpoczęcia pracy od 13.12.2018
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    Pakowanie produktów
    StPr/18/3379
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019

    Prace porządkowe w budynku oraz na zewnątrz obiektu, odśnieżanie
    StPr/18/3380
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018

    Praca przy obsłudze nitownicy, ściskarki oraz przecinarki
    StPr/18/1759
    wynagrodzenie od do 14 PLN

    Obsługa Piły CNC
    StPr/18/3369
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    kucharz, przygotowywanie posiłków, organizowanie przyjęć, praca na umowę zlecenie, głównie w weekendy,
    StPr/18/3372
    data rozpoczęcia pracy od 12.12.2018
    wynagrodzenie od do 20 PLN

    - prowadzenie zajęć plastycznych i muzycznych oraz zabaw z wykorzytaniem zabawek znajdujących się na sali -wzbudzanie pozytywnych relazji z dziećmi -gospodarowanie czasem wolnym dzieciom przebywającyc
    StPr/18/3373

    Prowadzenie zajęć plastycznych, muzycznych oraz zabaw z wykorzystaniem zabawek znajdujących się na sali, wzbudzanie pozytywnych relacji u dzieci, obsługa kasy fiskalnej i rozmowa z klientem, utrzymani
    StPr/18/3374