Operator CNC

Nr oferty: StPr/21/3501Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Ustawienie i obsługa obrabiarek CNC: centra tokarsko frezarskie, tokarki, frezarki, Pomiar wykonanych detali na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze obrabiarek CNC, dobra znajomość rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi, znajomość procesu obróbki skrawaniem, znajomość języka angielskiego mile widziana, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAGELLAN AEROSPACE (POLSKA) Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o składanie CV osobiście w siedzibie firmy lub przesyłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected] w tytule maila wpisując nazwę
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    Wykonywanie badań nieniszczących - metoda penetracyjna Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej Tworzenie raportów z inspekcji Obsługa linii PFD oraz ETCH Przygotowywanie detali do kontroli penetracyjnej odtłuszczanie oraz trawienie
    StPr/21/3636
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    -rejestr pism wychodzących i przychodzących, -przyjmowanie interensantów, -przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, -sporzadzanie pism i zestawien, -obsługa urządzeń biurowycvh
    StPr/21/3634
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Opieka nad dziećmi przewożonymi autobusem do szkoły.
    StPr/21/3629
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2021
    wynagrodzenie od od 1 360 PLN

    sprzedawca
    StPr/21/3644
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    -sprzątanie boksów i pomieszczeń: zasady utrzymania czystości w schronisku dla zwierząt, higiena, dezynfekcja i przepisy BHP; -żywienie zwierząt: dobór karmy według kondycji zwierzęcia, rodzaje karm, zasady dobrego żywienia zwierząt; -wypuszczanie psów na wybiegi: zasady wypuszczania zwierząt, dzielenie psów na niewielkie grupy; -przyjmowanie zwierząt do schroniska: zasady postępowania z nowo przyjętym zwierzęciem, zasady kwarantanny i bezpieczeństwa; -obserwacja zwierząt o rozpoznawanie objawów chorobowych: rodzaje chorób psów i kotów, przenoszenie chorób między gatunkami, podstawowe symptomy chorobowe; -postępowanie ze zwierzetami po zabiegach weterynaryjnych: podstawowe zasady opieki nad zwierzetami po zabiegach, kontrola czynności życiowych, obserwacja i badania kontrolne; -pielęgnacja psów i kotów: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne (zasady ich wykonywaniwa, błędy); -postępowanie ze zwierzętami po wypadkach: podstawowe zasady pierwszej pomocy zwierzętom; -socjalizacja psa: przyzwyczajenie psa do obecności człowieka (innych psów-zwierząt) od pierwszych dni życia, przyzwyczajenie do dotyku czlowieka, do obroży (smyczy);
    StPr/21/3647
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021

    Wykonywanie na zlecenie lekarza stomatologa zabiegów higieniczno-profilaktycznych, przygotowanie gabinetu do pracy, rejestracja pacjentów, asystowanie lekarzowi, wykonywanie zdjęć RTG, obsługa komputera, sterylizacja narzędzi, przygotowanie stanowiska pracy oraz pacjenta do zabiegu.
    StPr/21/3649

    Diagnozowanie usterki sprzętu komputerowego, zamawianie części, demontaż i montaż komputerów, drobne naprawy.
    StPr/21/3651

    Kierowca mechanik, obsługa pojazdów samochodowych i innych maszyn jezdnych, obsługa pozostałych maszyn i urządzeń rolniczych, ocena stanu technicznego i naprawa usterek w powierzonym sprzęcie, zapewnienie obsługi naziemnej lotniska w czasie trwania słuzby AFIS
    StPr/21/3653
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 650 do 3 650 PLN

    Operator linii produkcyjnej
    StPr/21/3602
    data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021

    Kierowca kat.D
    StPr/21/3604
    wynagrodzenie od od 20 PLN