Technik elektryk

Nr oferty: StPr/21/2955Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Technik elektryk (praca na terenie Mielca i w delegacji)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1 KV
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Sprzątanie pomieszczeń biurowych i hali produkcyjnej
    StPr/21/2992
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Transport krajowy
    StPr/21/2993
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    mechanik samochodów ciężarowych
    StPr/21/2994
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    Praca na terenie firmy, docelowo przesunięcie do pracy w trasie. System pracy czterobrygadowy.
    StPr/21/2996

    Naprawa, remont, konserwacja samochodów ciężarowych, wózków widłowych i maszyn, bieżące usuwanie awarii i usterek.
    StPr/21/2997

    Obsługa ładowarki i rębaka. (4-brygadówka)
    StPr/21/2998
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Kasjer-Sprzedawca I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
    StPr/21/3009
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021

    Praca na produkcji Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Nr KRAZ 2010 Praca na III zmiany lub w systemie czterobrygadowym
    StPr/21/3010
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2021

    Doradca Klienta I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
    StPr/21/3011

    Szpachlowanie, obklejanie elementów metalowych, drobne prace manualne na detalach przed malowaniem.
    StPr/21/3012