Nauczyciel-terapeuta

Nr oferty: StPr/21/2952Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zespołowe zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu głębokim.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • oligofrenopedagog - Studia Podyplomowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Anna Makuch-Błaszkiewicz
      Numer telefonu: 17-5837417
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny, osobisty z pracodawcą lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - CV papierowo Mielec ul. Wojsławska 278, księgowość pokój nr 2
      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i hali produkcyjnej
      StPr/21/2992
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Transport krajowy
      StPr/21/2993
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      mechanik samochodów ciężarowych
      StPr/21/2994
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      Praca na terenie firmy, docelowo przesunięcie do pracy w trasie. System pracy czterobrygadowy.
      StPr/21/2996

      Naprawa, remont, konserwacja samochodów ciężarowych, wózków widłowych i maszyn, bieżące usuwanie awarii i usterek.
      StPr/21/2997

      Obsługa ładowarki i rębaka. (4-brygadówka)
      StPr/21/2998
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Kasjer-Sprzedawca I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
      StPr/21/3009
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021

      Praca na produkcji Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Nr KRAZ 2010 Praca na III zmiany lub w systemie czterobrygadowym
      StPr/21/3010
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2021

      Doradca Klienta I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
      StPr/21/3011

      Szpachlowanie, obklejanie elementów metalowych, drobne prace manualne na detalach przed malowaniem.
      StPr/21/3012