Inspektor kontroli jakości

Nr oferty: StPr/21/1914Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: COP-u 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Odbiór jakościowy bieżącej produkcji, Nadzór nad dokumentacją jakościową, Obsługa oraz programowanie współrzędnościowej maszyny pomiarowej i ramienia pomiarowego, Opracowywanie i analiza raportów z pomiarów, Nadzór nad wyrobem niezgodnym oraz sprzętem pomiarowym Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych. Raportowanie wykonanych zadań, Monitorowanie, analiza i doskonalenie wskaźników jakościowych procesu Kontroli Jakości,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, Doświadczenie w programowaniu i obsłudze współrzędnościowej maszyny pomiarowej oraz ramienia pomiarowego będzie dodatkowym atutem, Dobra znajomość pakietu MS Office, Znajomość MSA, SPC, 5Why, R&R, 8D - mile widziana, Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Odpowiedzialność i sumienność w działaniu, Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów. dobra organizacja pracy Oferujemy: Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej, Pracę w rozwijającej się firmie,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Gardner Aerospace Mielec Spółka z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: COP-u 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 501755057
    E-mail: [email protected]ner-aerospace.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e mailowy: [email protected] lub o dostarczenie CV do Działu Personalnego lub telefonicznie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    Kosmetyczka Praca na wyjazdach - Pensjonat w Bieszczadach, głównie praca w weekendy w okresie letnim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
    StPr/21/2026
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6 wg grafiku
    StPr/21/2029
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    Praca w dziale księgowym, pomoc w prowadzeniu pełnej księgwości
    StPr/21/2030
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Masażysta/Masażystka Praca na wyjazdach - Pensjonat w Bieszczadach, głównie praca w weekendy w okresie letnim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
    StPr/21/2040
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2021

    Wykonywanie usług stolarskich, praca na maszynach stolarskich.
    StPr/21/2041
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Ręczne wykładanie części na formach z materiałów wyspecyfikowanych w procesach technologicznych na podstawie rysunku technicznego, obcinanie, obróbka wykańczająca, stosowanie dokumentacji techniczno-technologicznej i konstrukcyjnej.
    StPr/21/2042
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
    wynagrodzenie od od 18,5 PLN

    1. Dokonywanie okresowych przeglądów sieci kanalizacyjnych. 2. Obsługa kanalizacji wysokociśnieniowej. 3. Obsługa ssąco płuczącego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. 4. Odbiór techniczny robót kanalizacyjnych. 5. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach bezpośrednio od dostawców ścieków i Kierownika GZGK oraz ich usuwanie. 6. Zgłaszanie awarii i niedrożności sieci kanalizacyjnych, awarii urządzeń (pompy, urządzenia elektryczne) w celu zlecenia czyszczenia i ich naprawy przez wyspecjalizowane służby lub osoby uprawnione. 7. Organizowanie i nadzór nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych.
    StPr/21/2050

    Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych w stacjach uzdatniania wody oraz na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych (hydrofornie, pompownie ścieków, stacje uzdatniania wody).
    StPr/21/2051
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    magazynier
    StPr/21/2055

    magazynier/kierowca prace magazynowe na terenie firmy oraz transport na terenie Mielca
    StPr/21/2056