Operator ładowarki

Nr oferty: StPr/21/1913Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Obsługa ładowarki: rozładunek surowca drzewnego, hałowanie surowca na magazynie, podawanie papierówki na taśmę rębaka, obsługa stolarni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Kronospan Mielec Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Elżbieta Cudziło
      Numer telefonu: 17 5822260
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy bezpośrednio z pracodawcą.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Kosmetyczka Praca na wyjazdach - Pensjonat w Bieszczadach, głównie praca w weekendy w okresie letnim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
      StPr/21/2026
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6 wg grafiku
      StPr/21/2029
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      Praca w dziale księgowym, pomoc w prowadzeniu pełnej księgwości
      StPr/21/2030
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Masażysta/Masażystka Praca na wyjazdach - Pensjonat w Bieszczadach, głównie praca w weekendy w okresie letnim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
      StPr/21/2040
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2021

      Wykonywanie usług stolarskich, praca na maszynach stolarskich.
      StPr/21/2041
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Ręczne wykładanie części na formach z materiałów wyspecyfikowanych w procesach technologicznych na podstawie rysunku technicznego, obcinanie, obróbka wykańczająca, stosowanie dokumentacji techniczno-technologicznej i konstrukcyjnej.
      StPr/21/2042
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
      wynagrodzenie od od 18,5 PLN

      1. Dokonywanie okresowych przeglądów sieci kanalizacyjnych. 2. Obsługa kanalizacji wysokociśnieniowej. 3. Obsługa ssąco płuczącego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. 4. Odbiór techniczny robót kanalizacyjnych. 5. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach bezpośrednio od dostawców ścieków i Kierownika GZGK oraz ich usuwanie. 6. Zgłaszanie awarii i niedrożności sieci kanalizacyjnych, awarii urządzeń (pompy, urządzenia elektryczne) w celu zlecenia czyszczenia i ich naprawy przez wyspecjalizowane służby lub osoby uprawnione. 7. Organizowanie i nadzór nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych.
      StPr/21/2050

      Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych w stacjach uzdatniania wody oraz na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych (hydrofornie, pompownie ścieków, stacje uzdatniania wody).
      StPr/21/2051
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      magazynier
      StPr/21/2055

      magazynier/kierowca prace magazynowe na terenie firmy oraz transport na terenie Mielca
      StPr/21/2056