Spawacz / Przepalacz

Nr oferty: StPr/21/1411Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Traugutta 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca przy przerobie złomu (cięcie/przepalanie/segregacja)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane posiadanie aktualnych uprawnień spawacza/przepalacza (cięcie złomu, spawanie gazowe). Mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z przerobem złomu; dyspozycyjność; uczciwość. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (wymóg niekonieczny).
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "SDS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Traugutta 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Mirosław Kloc
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6 wg grafiku
      StPr/21/1471
      data rozpoczęcia pracy od 07.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      Prace budowlane na terenie powiatu.
      StPr/21/1474
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretowanie i raportowanie uzyskanych wyników, obsługiwanie sprzętu analitycznego (m.i. HPLC, GC, UV-VIS, IR, ASA), wdrażanie nowych metod analitycznych w Dziale Kontroli Jakości, w tym: walidacja, weryfikacja i transfer metod fizykochemicznych, ze szczególnym uwzględnieniem metod chromatografii cieczowej, opracowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej - Metod Badań, protokołów i raportów z walidacji lub weryfikacji metod analitycznych oraz dokumentacji transferu metod analitycznych, wykonywanie analiz podczas walidacji, weryfikacji i transferu metod analitycznych, nadzór nad AKP.
      StPr/21/1477
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 800 do 4 000 PLN

      Obsługa selektywnej zbiórki odpadów z posesji mieszkańców Mielca. Praca na I zmianę, 7-15
      StPr/21/1478
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 000 PLN

      Kierowca samochodu ciężarowego Transport międzynarodowy kraje Unii Europejskiej
      StPr/21/1485
      wynagrodzenie od od 6 000 do 7 000 PLN

      Praca na trzy zmiany w sytemie czterobrygadowym. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową. Obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania folii kubełkowej, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z procesem produkcji, zmiany asortymentu, oklejanie, pakowanie wyrobu gotowego. praca w systemie czterobrygadowym
      StPr/21/1486
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 500 PLN

      Transport międzynarodowy PL- Włochy - PL, wyjazdy jednotygodniowe,
      StPr/21/1450
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2021
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      transport międzynarodowy (Bułgaria, Grecja)
      StPr/21/1451
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      - Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych - Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych - Dbałość o ekspozycję i o wizerunek
      StPr/21/1452
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      1. Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie dotyczącym szeroko pojętego sprzętu IT. 2. Przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie jak wyżej. 3. Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami poprzez kontakt bezpośredni i telefoniczny. 4. Bieżąca obsługa klientów.
      StPr/21/1454
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN