Operator urządzeń do obróbki wibrościernej

Nr oferty: StPr/21/1108Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Ustawiacz procesu odlewniczego, obsługa, ustawianie oraz nadzór maszyn i urządzeń peryferyjnych wykorzystywanych w procesie odlewnictwa ciśnieniowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BURY Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o apikowanie za pośrednictwem strony www firmy klikająć w poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6780606e32984efe9303c0d2ae4e21f4
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: inny - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6780606e32984efe9303c0d2ae4e21f4
    Przygotowanie detali do malowania, tzn zawieszanie, ściaganie. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
    StPr/21/1283
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2021
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Obsługa giętarki trzpieniowej do rur i profili CNC.
    StPr/21/1284
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych, wykonywanie prac montażowych i naprawczych, utrzymanie czystości i ładu terenu wokół budynków, koszenie trawy, odśnieżanie w okresie zimowym
    StPr/21/1285
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach. Praca w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.
    StPr/21/1287
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Szlifowanie spoin, przygotowanie detali do spawania i malowania. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
    StPr/21/1290

    Pomoc przy zdejmowaniu detali po procesie cięcia oraz przygotowywaniu pełnych arkuszy blach. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
    StPr/21/1291

    1. Dokonywanie okresowych przeglądów sieci kanalizacyjnych. 2. Obsługa kanalizacji wysokociśnieniowej. 3. Obsługa ssąco płuczącego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. 4. Odbiór techniczny robót kanalizacyjnych. 5. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach bezpośrednio od dostawców ścieków i Kierownika GZGK oraz ich usuwanie. 6. Zgłaszanie awarii i niedrożności sieci kanalizacyjnych, awarii urządzeń (pompy, urządzenia elektryczne) w celu zlecenia czyszczenia i ich naprawy przez wyspecjalizowane służby lub osoby uprawnione. 7. Organizowanie i nadzór nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych.
    StPr/21/1293
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych w stacjach uzdatniania wody oraz na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych (hydrofornie, pompownie ścieków, stacje uzdatniania wody).
    StPr/21/1294
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Prace przy obsłudze linii galwanicznej. Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości. Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu. Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania. Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
    StPr/21/1296
    data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

    Monter instalacji sanitarnych Praca na terenie powiatu mieleckiego
    StPr/21/1298
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN