Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/21/1085Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca na terenie kraju, dowożenie towaru do firmy, usługi logistyczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie, doświadczenie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AGRA Firma Handlowo-Usługowa Szewc Stanisław
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Stanisław Szewc
      Numer telefonu: 602505297
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt., Godziny : 8-17
      Przygotowanie detali do malowania, tzn zawieszanie, ściaganie. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
      StPr/21/1283
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2021
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Obsługa giętarki trzpieniowej do rur i profili CNC.
      StPr/21/1284
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych, wykonywanie prac montażowych i naprawczych, utrzymanie czystości i ładu terenu wokół budynków, koszenie trawy, odśnieżanie w okresie zimowym
      StPr/21/1285
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach. Praca w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.
      StPr/21/1287
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Szlifowanie spoin, przygotowanie detali do spawania i malowania. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
      StPr/21/1290

      Pomoc przy zdejmowaniu detali po procesie cięcia oraz przygotowywaniu pełnych arkuszy blach. Przewidziana premia uznaniowa do 20% w zależności od umiejętności.
      StPr/21/1291

      1. Dokonywanie okresowych przeglądów sieci kanalizacyjnych. 2. Obsługa kanalizacji wysokociśnieniowej. 3. Obsługa ssąco płuczącego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. 4. Odbiór techniczny robót kanalizacyjnych. 5. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach bezpośrednio od dostawców ścieków i Kierownika GZGK oraz ich usuwanie. 6. Zgłaszanie awarii i niedrożności sieci kanalizacyjnych, awarii urządzeń (pompy, urządzenia elektryczne) w celu zlecenia czyszczenia i ich naprawy przez wyspecjalizowane służby lub osoby uprawnione. 7. Organizowanie i nadzór nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych.
      StPr/21/1293
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych w stacjach uzdatniania wody oraz na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych (hydrofornie, pompownie ścieków, stacje uzdatniania wody).
      StPr/21/1294
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Prace przy obsłudze linii galwanicznej. Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości. Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu. Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania. Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
      StPr/21/1296
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

      Monter instalacji sanitarnych Praca na terenie powiatu mieleckiego
      StPr/21/1298
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN