Tokarz konwencjonalny

Nr oferty: StPr/21/0492Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Tokarz konwencjonalny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie min. 2-3 lata, znajomość rysunku technicznego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FPHU Tomczyk Andrzej
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Andrzej Tomczyk
    Numer telefonu: 509407876
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Odbiór palet z lini produkcyjnej. Załadunek samochodów ciężarowych. Dbanie o stan techniczny urządzenia.
    StPr/21/0643
    data rozpoczęcia pracy od 08.03.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Pakowacz ręczny, kompletowanie i przygotowywanie towaru, zabezpieczenie towaru, wizualna kontrola jakości towaru (dźwiganie ciężkich rzeczy)
    StPr/21/0651
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
    wynagrodzenie od do 2 800 PLN

    Projektowanie mebli pod wymiar, sprzedaż mebli i oferty firmy.
    StPr/21/0636

    transport międzynarodowy (Bułgaria, Grecja)
    StPr/21/0605
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2021
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    - Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych - Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych - Dbałość o ekspozycję i o wizerunek
    StPr/21/0607

    Mycie samochodów, pranie tapicerki samochodowej, w sezonie prace pomocnicze przy wymianie opon, auto detailing. Pracodawca oferuje również mozliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenia.
    StPr/21/0615
    data rozpoczęcia pracy od 10.03.2021
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Kierowca kat. B Transport międzynarodowy (wyjazd tygodniowy) 1/2 etatu
    StPr/21/0616
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    Montaż opraw oświetleniowych w tym: organizacja produkcji, montaż wyposażenia opraw, pakowanie, ekspedycja.
    StPr/21/0620
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Tokarz CNC
    StPr/21/0575
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021

    Sprzedaż lodów Praca na II zmiany w godzinach miedzy 10:00 a 21:00 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku, pracodawca zainteresowany jest także zatrudnieniem osób do pracy w weekendy. Pracodawca poszukuje kandydatów do dwóch punktów sprzedaży lodów w Mielcu lub w Wadowicach Górnych.
    StPr/21/0577