Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/21/0076Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Robotnik gospodarczy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 35
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie oferta pracy skierowana dla osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KARABELA" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jadernych 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Michał Kijak
    Numer telefonu: 502183240
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą: 502183240
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Elektromonter instalacji elektrycznych Praca na terenie Mielca i okolic
    StPr/21/0156
    data rozpoczęcia pracy od 25.01.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Elektromonter instalacji elektrycznych, Wykonywanie pracy zleconej przez inwestora, polegającej na wykonywaniu instalacji elektrycznej (oświetleniowej) w prywatnych domach, mieszkaniach i przedsiębiorstwach Praca na terenie Mielca i okolic przeważnie na terenie Podkarpacia
    StPr/21/0149
    data rozpoczęcia pracy od 22.01.2021
    wynagrodzenie od do 2 800 PLN

    Leczenie zwierząt
    StPr/21/0150
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021

    diagnoza psychologiczna kandydatów do udziału w projekcie, wywiad z osobą badaną, obserwacja, przeprowadzenie odpowiednich testow oraz omówienie otzrymanych wyników oraz sporządzenie pisemnej diagnozy, śwuadczenie poradnictwa psychologicznego dla uczestników projektu, prowadzenie terapii tzw. klasycznej, prowadzenie grup terapeutycznych i indywidualnych spotkań, dokonywanie kwartalnej i końcowej oceny postępu w realizacji programu usamodzielnienia. współpraca z pracownikami socjalnymi w rozwiązywaniu trudnych sytuacji klientów, wsparcie i poradnictwo na rzecz klientów Ośrodka, diagnozowanie potzreb i problemów indywidualnych klientów, prowadzenie warsztatów tematycznych skierowanych dla osób i rodzin, prowadzenie wymaganej dokumentacji
    StPr/21/0152
    data rozpoczęcia pracy od 03.02.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Ochrona obiektu, obchody ochrona obiektu, monitorowanie osób i pojazdów na terenie firmy uzupełnianie książki służb Oferta skierowana do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności praca na dwie zmiany: 6.30-18.30 18.30-6.30
    StPr/21/0154
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021

    Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: -dostarczenie z magazynu niezbędnej ilości surowców i materiałów do produkcji, -nadzorowanie oraz koordynowanie prac produkcyjnych na lakierni, -wykonywanie czynności obsługowych/serwisowych po lakierowaniu, -zapewnienie utrzymania porządku i dyscypliny w miejscu pracy, -raportowanie realizowanej produkcji w systemie Sysklass, SCADA-MES.
    StPr/21/0126
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Koloryzacja, strzyżenie, fryzjer damsko-męski. 1/2 etatu
    StPr/21/0128
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN

    tłoczenie elementów stalowych na prasie mimośrodowej, tłoczarz w metalu, operator pras
    StPr/21/0130

    uprawnienia na wózek widłowy mile widziany, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane
    StPr/21/0136

    Dbanie o utrzymanie sprawności maszyn w parku maszynowym, renowacja maszyn, malowanie maszyn.
    StPr/21/0129