Kierowca samochodu ciężarowego C+E z naczepą

Nr oferty: StPr/20/2231Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Korczaka 4A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego Transport międzynarodowy kraje Unii Europejskiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 6 000 - 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Prawo jazdy kat. C+E
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółka Przewozowa "TRANS" Krupa Spółka Jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Korczaka 4A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Krystyna Krupa
    Numer telefonu: 602665499
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby spełniające wymagania pracodawcy proszone są o kontakt z pracodawcą.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa kadrowa firmy (przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie akt osobowych, wystawianie świadectw pracy), fakturowanie, obsługa biurowa.
    StPr/20/2369
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN

    Praca przy obróbce metalu: toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie
    StPr/20/2367
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Naprawa maszyn, usuwanie awarii, udział w konserwacjach, remontach, spawanie i naprawianie elementów stalowych, aluminiowych, stali nierdzewniej.
    StPr/20/2368

    Księgowanie faktur, rozliczanie stanu magazynu technicznego, sporządzanie deklaracji VAT, sporządzanie zestawień i analiz kosztów remontów firmy.
    StPr/20/2371
    data rozpoczęcia pracy od 03.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych I zmiana 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku, praca w Mielcu
    StPr/20/2347

    Prace porządkowe na terenie budynku i wokół budynku, w sezonie zimowym odśnieżanie 3/4 etatu
    StPr/20/2348
    wynagrodzenie od od 1 950 PLN

    Kompletne rozliczanie wynagrodzeń (tworzenie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, roczne rozliczenia pracownicze); Administrowanie dokumentacją pracowniczą i innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową pracowników i zleceniobiorców; Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji czasu pracy w trybie miesięcznym; Przygotowanie sprawozdań, zgłoszeń na potrzeby firmy oraz jednostek zewnętrznych; Raportowanie w zakresie wynagrodzeń.
    StPr/20/2351

    Nauczyciel przedszkola Praca na dwie zmiany: 6.30-14.30 8.30-16.30
    StPr/20/2339
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    kucharz
    StPr/20/2340
    data rozpoczęcia pracy od 27.10.2020

    Opiekun w domu pomocy społecznej
    StPr/20/2343
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN